На Житомирщині відбувся довгоочікуваний Quest. ФОТО

27.08 11:19    
Ех, МОЛОДЬ!!!

21 серпня тихий суботній вечір нашого міста раптом струсив довгоочікуваний Quest за участю чотирьох команд-новачків та вже досвідченого Максимуса.

Дві години безперервного драйву, запеклої боротьби, цікавих головоломок і несподіваних рішень таки надовго запам’ятаються не лише гравцям, але й жителям міста. Особливо це стосується мешканців провулку Піонерського та вулиці Молодіжної, у спокійне життя яких увірвалися квестери в пошуках наступних ключів.

На Житомирщині відбувся довгоочікуваний Quest. ФОТО


Мабуть, не дарма організатори гри, Житомирська обласна організація «Воскресіння» та Бердичівська молодіжна організація «Фенікс», цього разу обрали таку яскраву тему: «Ех, молодь!», яка і задала настрій всім її учасникам. А вони вже, безперечно, зуміли довести, що розуму та активності бердичівській молоді не займати!

Хоча, як не дивно, це була не єдина назва, яка пророкувала щось у той вечір. Саме так підприємці з команди, як потім виявилось, переможців, назвали себе «Перемогою». І вже після гри всі жартували: «Правду кажуть люди, як корабель назвеш, так він і попливе».

На Житомирщині відбувся довгоочікуваний Quest. ФОТО


У грі також приймали участь команди «Прогрес», «Камуфляж»(військові) та «Медики». Таким чином вони готуються до вже знайомої та улюбленої гри бердичівлян «Ключі від міста», яка має відбутися у вересні.
Але повернемося до нашої теми. Quest і справді видався на славу! На різних етапах гри шукачів пригод чекали послання в пляшці, фотосесія коледжів нашого міста, крос навколо парку Шевченка, можливість спробувати себе співаком (при чому перше за популярністю місце здобула пісня «А поїзд тихо їхав на Бердичів»), а також цікавий кросворд на тему молодіжних субкультур, над яким довелося немало попрацювати. Військові потім навіть пропонували підкинути декілька словечок для наступних ігор, пов’язаних з деталями автомату, які, звісно, крім них, ніхто і не знає. В кінці шляху гравцям довелося робити пам’ятник Золотій Молоді, матеріалом для якої слугували вони самі.

На Житомирщині відбувся довгоочікуваний Quest. ФОТО


Без пригод не обійшовся й фінал. Справа в тому, що найпершою туди прийшла команда «Перемога», проте виявилося, що вони загубили конверт, повернення якого було обов’язковим. Покаранням були штрафні 15 хвилин. Однак наступними, на 16 хвилині, прийшли екстримали з Прогресу, чим і забезпечили «Перемозі» абсолютну перемогу (пробачте за тавтологію). Але, як поділились бувалі любителі інтелектуальних ігор на колесах, часом вирішальними бувають і 3 секунди.

Ну а тепер дозвольте мені трохи по вихвалятися. Аби донести інформацію якнайточніше, я й сама взяла участь в організації гри, і, отримавши завдання на одному з етапів, з непідробною щирістю стверджую: таке краще один раз побачити, аніж сто разів почути. А ще краще – за можливістю самому пограти та перевірити власні сили.
До речі, фенікси обіцяють, що такі вечори, сповнені пригод, будуть проводитися в місті регулярно (двічі на місяць). Отже, вперед, гра тільки почалася, і вона чекає саме на тебе!

Валерія Побережна
«Фенікс», Школа Журналістики

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення