Громадські організації Житомира зможуть подати заявки на конкурс соціально-культурних проєктів

05.02 16:49    
У Житомирській міській територіальній громаді відбудеться конкурс на підтримку соціально-культурних проєктів серед громадських організацій, спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді. Про це розповіла Ілона Колодій, начальниця управління культури міської ради, під час засідання виконавчого комітету.

Мета конкурсу – сприяння формуванню активної участі молоді у національно-патріотичних проєктах через культурні заходи. Підтримку можуть отримати громадські організації, зареєстровані на території Житомирської міської територіальної громади, які подадуть проєкти відповідно до визначених напрямів.

Подані проєкти мають бути спрямовані на:

• Популяризацію української мови – організацію семінарів, конференцій, круглих столів, культурно-мистецьких акцій, книжкових форумів тощо.

• Розвиток творчості молоді – підтримку виконавської майстерності творчих колективів, участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях, конкурсах, що підвищують імідж української культури на світовій арені.

• Суспільний діалог через мистецтво – організацію фестивалів, культурно-мистецьких акцій, творчих обмінів та заходів, спрямованих на налагодження діалогу між митцями.

Кошти, передбачені на реалізацію проєкту, не можуть бути використані на придбання обладнання, виплату заробітної плати, утримання або придбання довгострокових предметів.

Прийом заявок розпочнеться з 1 березня. Подати документи можна буде до управління культури міської ради не пізніше 1 квітня.

Розгляд та експертизу проєктів, а також відбір претендентів на підтримку здійснюватиме експертна рада.

Громадські організації Житомира зможуть подати заявки на конкурс соціально-культурних проєктів

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:50
Заступник Голови ДСНС провів онлайн-нараду з представни ...
Вчора 22:50
Вінничанка вдруге намагалась вивезти чоловіка за кордон
Вчора 22:49
Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували схему не ...
Вчора 22:49
У пункті пропуску прикордонники виявили в іноземця забо ...
Вчора 22:48
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення