На Житомирщині на грип захворіло вже 7170 осіб - 4 в реанімації

На Житомирщині на грип захворіло вже 7170 осіб - 4 в реанімації

04.12 18:49    
За даними обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики станом на 1 грудня 2010 року у Житомирській області з початку епідемії грипу зареєстровано 7170 осіб, які захворіли грип та гострі респіраторні захворювання (ГРЗ) та їх ускладнення (пневмонії тощо). Серед захворілих 1659 дорослих (у тому числі 16 вагітних і породіль) та 5511 дітей до 18 років. Госпіталізовано 490 хворих, з них 63 дорослих (у тому числі 8 вагітних і породіль), та 427 дітей до 18 років. 4 людини перебуває в реанімації.

Епідпоріг у цілому по Житомирській області не перевищено, хоча спостерігається подальший ріст захворюваності населення на грип та ГРЗ. Зареєстровано перевищення епідпорогу у 8-ми районах області: Баранівському, Володарсько-Волинському, Коростишівському, Любарському, Малинському, Романівському, Черняхівському, Чуднівському та в м. Коростені.

Грип – це серйозне захворювання, яке може призвести до тяжких ускладнень з боку легеневої, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем.

Для запобігання захворюванню на грип потрібно насамперед уникати переохолоджень, тепло вдягатися, вчасно зробити профілактичне щеплення проти грипу. Тим, хто вже має прояви захворювання, (навіть якщо це незначне підвищення температури чи нежить), за можливості уникати широкого кола спілкування, адже навіть один хворий при тісному контакті інфікує значну кількість людей, особливо в громадському транспорті, школах, дитсадках, на роботі, дискотеках, театрах, інше.

При перших ознаках грипу та ГРЗ необхідно звертатися до лікаря за кваліфікованою медичною допомогою і в жодному разі не займатися самолікуванням.


Управління охорони здоров’я
Житомирської обласної державної адміністрації
Обласний центр здоров’я


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:48
Перевізникам доступна заміна паперових дозволів на елек ...
Вчора 21:47
МОЗ України продовжує роботу над посиленням контролю за ...
Вчора 21:47
З’явився механізм оскарження відмов у наданні містобуді ...
Вчора 21:46
Мінекономіки презентувало матрицю фінансування для агра ...
Вчора 21:46
Програми підтримки взимку та навесні охопили 60% україн ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення