В Житомирі з'явиться ще одна газета

15.02 08:51    
З 15 лютого у місті Житомирі безкоштовно розповсюджуватиметься молодіжна газета «Акцент», чутлива до гендерних проблем. Поки що газета виходитиме раз на місяць в статусі інформаційного видання для молоді про молодь в рамках реалізації проекту «Гендерна просвіта молоді Житомирщини» за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду. Планується видати 6 номерів газети форматом А3, обсягом 8 сторінок, тираж 1000 примірників і розповсюджувати безкоштовно серед ініціативної молоді міста. Окрім цього, газети роздаватимуть під час серії тренінгів для сільської молоді із Новоград-Волинського, Коростенського, Андрушівського та Черняхівського районів, які теж проходитимуть в рамках цього проекту.

Варто зауважити, що проект передбачає проведення у два етапи навесні так званого гендерного геокешенгу для студентів із житомирських вузів.

Можливість реалізації проекту отримали студентки Житомирського державного університету імені Івана Франка – Ольга Добрякова, Юлія Покотило, Юлія Демусь, які здобули перемогу у всеукраїнському конкурсі для дівчат «Перший крок до успіху-2010» і отримали міні-грант. Таким чином, координатором у проведенні тренінгів буде Ольга Добрякова, геокешингом керуватиме Юлія Покотило, а Юлія Демусь та Ольга Григор’єва – редактори гендерно-чутливого інформаційного видання «Акцент».

Що стосується газети «Акцент», то це буде перше і єдине видання, яке поряд із темами цікавими для молоді, підніматиме й питання гендерної рівності чоловіків і жінок. Загалом, «Акцент» - зразок гендерного видання, яке допомагатиме молоді ламати стереотипи, які щоденно нав’язують інші ЗМІ, школа, сім’я, оточення. Героями публікації можуть стати абсолютно всі, хто своїми вчинками намагається досягнути рівності у суспільстві, або ж доводить, що стать не головне у досягненні успіху.

Наразі два перші номери газети вже готові до зустрічі з своїми потенційними читачами - молодими й активними житомирянами й житомирянками.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: zhitomir nline
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:38
Сергій Корецький: Уряд схвалив проект Митного кодексу т ...
Вчора 21:37
Сергій Корецький доручив до кінця тижня надати ґрунтовн ...
Вчора 21:36
Сергій Корецький доручив Мінкультури та Мінфіну підготу ...
Вчора 17:59
Службовий статус для незаконного переправлення військов ...
Вчора 17:59
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,6 млр ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення