Третина житомирян – вже в НАТО?

Третина житомирян – вже в НАТО?

24.02 13:23    
За повідомленням прес-служби облдержадміністрації, 18 лютого в Житомирському державному техноголічному університеті відбувся круглий стіл на тему: «Роль України у зміцненні європейської політики безпеки». У засіданні взяли участь: заступник губернатора Ігор Орлов, Посол Словацької Республіки в Україні Урбан Руснак, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Микола Сюравчик, голова всеукраїнського громадського об’єднання Громадська ліга Україна-НАТО Сергій Джердж.

«Питання європейської та євроатлантичної інтеграції України досить неоднозначно сприймаються в суспільстві. Про це свідчать результати соціологічного дослідження ставлення українських громадян до євроатлантичної інтеграції України, проведеного київським Інститутом трансформації суспільства на Житомирщині в листопаді 2008 року. Більш поінформовані респонденти схильні більше підтримувати вступ до НАТО – із зростанням поінформованості зростає і рівень підтримки», - зазначив у своєму виступі Ігор Орлов.

Як стало відомо Інтернет-порталу «Рупор Житомира», зокрема, результати опитування свідчать про таке:

- загальний рівень підтримки вступу до НАТО в області сягає 30%. Підтримка вступу до ЄС є більш високою (56%) та досить тісно та позитивно пов’язана із підтримкою вступу до НАТО;

- молоді люди більше схильні підтримувати вступ до НАТО порівняно із людьми старшого віку;

- низьку підтримку вступу до НАТО демонструють респонденти із початковою або незакінченою середньою освітою (16.5%);

- серед груп за сферами зайнятості високу підтримку демонструють студенти та працівники державних і бюджетних установ (35-37%). Порівняно низьку підтримку демонструють пенсіонери та домогосподарки (22-23%);

- ті, хто вважають своєю рідною мовою українську, демонструють більш високу підтримку вступу до НАТО (42%) порівняно з тими, хто рідною вважають російську мову (11%);

- більшу підтримку вступу до НАТО демонструють ті, хто має власний досвід (або досвід близьких родичів) роботи або навчання за кордоном протягом останніх 5 років (40%);

- більшу підтримку вступу до НАТО демонструють прихильники НУ-НС (68.4%) та БЮТ (51%), меншу підтримку – прихильники Компартії (3.6%) та Партії регіонів (8.2%).

Голова ВГО «Громадська ліга Україна-НАТО» Сергій Джердж розповів про реалізацію української державної політики співробітництва з НАТО, роль наукових та освітніх інституцій в євроатлантичному інтеграційному процесі, економічні та соціальні аспекти співробітництва України з НАТО.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:40
У спальному місці водія ховав пасажира: на Буковині вик ...
Вчора 22:39
Учасників організованої злочинної групи, викритої прико ...
Вчора 22:39
На Одещині викрили канал незаконного переправлення: зат ...
Вчора 22:38
У «Шегинях» виявили велику партію картриджів для POD-си ...
Вчора 22:38
Канал незаконного переправлення ліквідовано: організато ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення