На Житомирщині в 3 ДТП травмовано 3 людей

На Житомирщині в 3 ДТП травмовано 3 людей

25.08 17:43    
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в УДАІ УМВС України в Житомирській області, 697 порушень Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області упродовж минулої доби. Затримано 51 водія за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 264 адміністративні протоколи на водіїв за перевищення швидкісних режимів. Судами на порушників накладено штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень. Загалом же стягнено майже 10 тисяч гривень накладених раніше штрафів.

За минулу добу зафіксовано 3 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 3 людей травмовано.

Близько 13.30 24 серпня в м. Бердичеві, на перехресті вул. Войкова – Володарського, 35-річний водій автомобіля ВАЗ-2105, мешканець Бердичівського району, виїхав на правий тротуар, де скоїв наїзд на 56-річного пішохода, мешканця м. Бердичева, після чого здійснив зіткнення з автомобілем Опель-Астра, під керуванням 62-річного місцевого мешканця. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та доставлений до Бердичівської ЦРЛ.

Близько 22.30 на 33 км а/д Житомир – Мог.-Подільський, Бердичівського району, 48-річний водій автомобіля Субару, мешканка м. Києва, скоїла наїзд на пішохода, 24-річну місцеву мешканку яка перетинала проїзну частину зліва направо відносно напрямку руху автомобіля. Внаслідок ДТП пішохід отримала важкі тілесні ушкодження та доставлена до Бердичівської ЦРЛ.

Шановні громадяни! Аналізуючи дорожньо–транспортні пригоди, слід зазначити, що переважна більшість аварій трапляється через неуважність та безпечність учасників дорожнього руху. Тому Державтоінспекція нагадує: не слід нехтувати своїм життям чи здоров’ям. Не зайвим буде застерегти як водіїв так і пішоходів, що лише дотримання Правил дорожнього руху зменшать кількість аварійних ситуацій і дорожньо–транспортних пригод.

Увага ДАІ повідомляє місцезнаходження автопатрулів з радарами: а/д Київ – Чоп, 210 км, 85 км, а/д Житомир – Мог-Подільський, 22 км.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення