Двом жителям Житомирщини, в яких поліція виявила наркотики та психотроп, загрожує кримінальна відповідальність

03.08 12:32    
Упродовж 2 серпня на Коростенщині та у м. Новограді-Волинському поліцейські вилучили у місцевих жителів заборонені сировину та речовини. Розпочаті досудові розслідування.

У рамках кримінального провадження поліцейські Овруцького відділення провели санкціонований обшук у домоволодінні 30-річного жителя с. Норинська. У правоохоронців була інформація про те, що чоловік може зберігати за місцем проживання наркотичні засоби.

У ході слідчих дій у будинку поліцейські виявили та вилучили понад 20 рослин, зовні схожих на коноплю, а також пристрій для вживання наркотиків.

У м. Новограді-Волинському поліцейські сектору реагування місцевого райвідділу за порушення Правил дорожнього руху зупинили на одній з вулиць автомобіль ВАЗ 21099. За кермом знаходився 25-річний житель району, нервова поведінка якого викликала у правоохоронців обґрунтовані підозри. Виявилось, що молодий чоловік мав при собі пакунок із порошкоподібною речовиною (попередньо, амфетаміном). Подальші обставини події зафіксували працівники слідчо-оперативної групи поліції.

В обох випадках і рослинну сировину, і ймовірний психотроп направлені на дослідження до обласного Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. За вказаними фактами тривають досудові розслідування за ознаками правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

За такі діяння законодавством передбачено покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, піврічного арешту або обмеження волі строком до 5 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:46
Поліцейські повідомили про підозру жителю Одеси, який в ...
Вчора 21:45
15 років за передачу фсб військових локацій і даних про ...
Вчора 21:45
Понад 6,3 млн грн безпідставно сплачених бюджетних кошт ...
Вчора 21:44
ДПС робить податкові консультації доступнішими: мережа ...
Вчора 21:44
Харківщина отримала понад 21 тонни обладнання від Литви ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення