На Житомирщині затримано «ділків», які виготовляли документи про нібито навчання за кордоном для чоловіків призовного віку

20.07 17:08    
За процесуального керівництва прокурорів Житомирської обласної прокуратури викрито трьох осіб за фактом незаконного переправлення через державний кордон України осіб призовного віку, вчиненого з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, керівник і співробітник приватної фірми, яка здійснює переклади документів на іноземні мови, а також посередник між ними та клієнтами, за винагороду виготовляли документи про нібито навчання за кордоном для чоловіків призовного віку. На підставі цих документів чоловіки мали право отримати у військкоматі звільнення/відстрочку від призову до Збройних Сил України та безперешкодно перетнути державний кордон. Вони також давали рекомендації щодо того, як поводитися на пункті пропуску при перетині кордону. Виготовлення одного пакету документів коштувало понад 60 тис грн.

Під час обшуку за місцем роботи, проживання та в автомобілях затриманих вилучено гроші, значну кількість документів, виготовлених на ім’я інших осіб про їх навчання за кордоном, банківські картки, ноутбуки, мобільні термінали.

Досудове розслідування проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:27
Фіктивні судові рішення для ухилення від служби та мобі ...
Вчора 22:27
Держспецзв’язку: Перелік забороненого до використання П ...
Вчора 22:26
Сергій Корецький обговорив із Прем’єр-міністром Ірланді ...
Вчора 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Вчора 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Вчора 14:23
Коштом бюджету: завершена перша сотня договорів на розм ...
Вчора 14:21
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 14:19
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 14:17
У 2026 році послугу підтриманого проживання отримають б ...
Вчора 14:15
МОЗ: До регіонів України триває доставка понад 38 тисяч ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення