Бердичівські поліцейські викрили жителя райцентру у шахрайстві

05.08 14:47    
Під час поїздки у громадському транспорті 50-річний чоловік відгукнувся на прохання одного з пасажирів терміново зателефонувати та дав тому свій мобільний. А прохач вийшов на зупинці, не повернувши чужий гаджет. Поліцейські встановили причетного до шахрайства, триває досудове розслідування.

Наприкінці липня до Бердичівського районного відділу поліції звернувся 50-річний містянин із повідомленням про ошуканство. Заявник розповів, що напередодні їхав містом в маршрутну автобусі, коли один з пасажирів попросив у нього телефон аби здійснити дзвінок. Незнайомець пояснив, що на його мобільному рахунку закінчились кошти, а дзвінок терміновий. Тож чоловік без вагань передав прохачеві свій засіб зв’язку. А той, отримавши бажане, вийшов з автобуса на першій же зупинці. Власник телефону не очікував такого розвитку подій, тож одразу не зорієнтувався й не завадив цьому.

Відтак поліцейські розпочали заходи з встановлення обставин події та особи, причетної до неї. У результаті оперативники кримінальної поліції встановили, що правопорушення міг вчинити 38-річний житель райцентру. Чоловіка розшукали, він визнав свою провину. Поліцейські вилучили у нього чужий телефон.

У рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) КК України, правоохоронці встановлюють інші обставини події.

Законодавством заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 200 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Водночас поліцейські нагадують громадянам, що не варто довіряти незнайомцям та передавати їм до рук свої телефони чи інші вартісні речі. У разі прохань про терміновий виклик екстрених служб ви можете зробити це самі, уточнивши необхідні відомості. Будьте розсудливими!

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:27
Фіктивні судові рішення для ухилення від служби та мобі ...
Вчора 22:27
Держспецзв’язку: Перелік забороненого до використання П ...
Вчора 22:26
Сергій Корецький обговорив із Прем’єр-міністром Ірланді ...
Вчора 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Вчора 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Вчора 14:23
Коштом бюджету: завершена перша сотня договорів на розм ...
Вчора 14:21
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 14:19
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 14:17
У 2026 році послугу підтриманого проживання отримають б ...
Вчора 14:15
МОЗ: До регіонів України триває доставка понад 38 тисяч ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення