До уваги аграріїв Житомирщини! До 30 листопада продовжено подачу заявок на отримання державної допомоги

24.11 12:47    
З 23 листопада аграрії можуть зареєструвати заяви у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги – бюджетних субсидій на 1 га сільгоспугідь та спеціальної бюджетної дотації за утримання корів. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Відповідно до змін, внесених постановою Уряду від 18.11.2022 №1294, подачу заяв продовжено до 30 листопада поточного року.

Учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям. Адже розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР.

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати – 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі – 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень.

Зверніть увагу, що дія програми поширюється на всі регіони України, окрім територій, які включені до переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, або які перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні, затвердженого Мінреінтеграції.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 00:03
Держаудитслужба обмінялася досвідом із словацькими коле ...
Вчора 00:02
Прикордонники Чернівецького загону зірвали оборудку пач ...
Вчора 00:01
Фіктивна реабілітація військових: слідчі скерували до с ...
Вчора 00:00
Поліцейські викрили розтрату 15 млн грн у профспілках о ...
19 грудня 23:59
СБУ затримала агента рф, який намагався облаштувати «ві ...
19 грудня 23:31
Мебель из искусственного ротанга: особенности и преиму ...
19 грудня 00:02
Секрети правильного вибору суші в Суші Майстер для сіме ...
15 грудня 17:58
Чому нотаріально завірений переклад важливий при купівл ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення