За кошти закладу освіти «нагрілось» керівництво фірми на Звягельщині

25.01 15:51    
Слідчі Звягельського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом окружної прокуратури завершили досудове розслідування службових махінацій директорки товариства.

Так, правоохоронці встановили, що у 2018 році керівництво одного з навчальних закладів м. Баранівки за результатами тендеру уклало договір з фірмою на постачання водяної пари та гарячої води для опалення приміщень.

Однак згодом, окрім письмової угоди, між директоркою товариства та керівником закладу-замовника послуг виникла ще одна, неофіційна домовленість. 49-річна службовиця запропонувала зманіпулювати поточними змінами по податку на додану вартість і таким чином отримати особистий зиск.

Відтак до офіційних документів були внесені недостовірні відомості, які по суті завищували вартість надання послуг. Керівник закладу освіти, знаючи про це, підтвердив їх підписами та печатками. Це стало підставою для проведення розрахунку.

Такі маніпуляції змовники проводили упродовж 2018-2019 років і фактично заволоділи сумою понад 300 тисяч гривень, якими розпорядились на власний розсуд.

Правоохоронці провели низку слідчих дій і зібрали речові докази вини обох службовців Відносно директора навчального закладу обвинувальний акт минулого року було направлено до суду для визначення покарання.

Згодом було оголошено про підозру і керівниці товариства. Їй інкриміновано заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 ККУ) та видачу завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 366 ККУ).

Наразі обвинувачення відносно неї також у суді. Жінці може загрожувати від 5 до 8 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:03
Держаудитслужба обмінялася досвідом із словацькими коле ...
Сьогодні 00:02
Прикордонники Чернівецького загону зірвали оборудку пач ...
Сьогодні 00:01
Фіктивна реабілітація військових: слідчі скерували до с ...
Сьогодні 00:00
Поліцейські викрили розтрату 15 млн грн у профспілках о ...
Вчора 23:59
СБУ затримала агента рф, який намагався облаштувати «ві ...
Вчора 23:56
Ринок праці в умовах повномасштабної війни: результати ...
Вчора 23:54
У 2025 році Україна отримала 105,7 млн доларів США за р ...
Вчора 23:52
Мінекономіки: Як отримати митні стимули учаснику індуст ...
Вчора 23:50
МОН: Нові можливості для навчання восьмикласників – е-д ...
Вчора 23:48
На Одещині працюють рятувальники з 12 регіонів України, ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення