Митці з Житомирщини подали заявки на програму «Відновлення культурно-мистецької діяльності»

01.03 15:05    
Наприкінці січня 2023 року Український культурний фонд завершив приймати заявки на грантову програму «Відновлення культурно-мистецької діяльності». Основна мета програми – в умовах повномасштабної війни забезпечити та підтримати відновлення культурно-мистецької діяльності митців та інституцій сфери культури України. Загалом до Фонду надійшло 650 аплікаційних пакетів, однак 7 з них були відкликані заявниками.

Безумовними лідерами за кількістю поданих заявок стали Київ, Львівська та Дніпропетровська області. Від Житомирської області надійшло 7 проєктів та 5 стипендій.

138 заявок на програму надійшло від фізичних осіб. Водночас серед організаційних форм у трійку лідерів увійшли фізичні особи-підприємці, громадські організації та комунальні установи.

За секторами культури та мистецтв на першому місці – аудіовізуальне мистецтво, за ним – культурні та креативні індустрії, а також сценічне та перформативне мистецтво.

Загальний запит на фінансування проєктів за програмою «Відновлення культурно-мистецької діяльності» становить 459, 45 млн гривень.

До речі, серед заявників грантової програми більшість становлять представники вікової групи 35-50 років. За гендерним співвідношенням у командах переважають жінки.

Наразі за програмою триває експертне оцінювання проєктних заявок, рейтинговий реєстр буде опублікований до 13 березня відповідно до Календаря проведення конкурсного відбору.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:27
Фіктивні судові рішення для ухилення від служби та мобі ...
Вчора 22:27
Держспецзв’язку: Перелік забороненого до використання П ...
Вчора 22:26
Сергій Корецький обговорив із Прем’єр-міністром Ірланді ...
Вчора 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Вчора 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Вчора 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення