У Житомирі збираються поставити на укриття електронні замки, які відмикатимуться дистанційно

06.07 09:48    
У Житомирській громаді укриття збираються облаштувати автоматизованою системою доступу – на укриття поставлять електронні замки, які відмикатимуться дистанційно за допомогою інтернету. Як повідомляє Суспільне, про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила Житомирська міськрада.

П'ятого липня у Житомирській міськраді головам ОСББ та керівникам управляючих компаній розповіли, як працюватиме система.

У повідомленні сказано, що двері укриття будуть оснащені електронними замками, які відмикатимуться дистанційно за допомогою інтернету. Система працюватиме за принципом електромагнітного замка: двері укриття розблоковуватимуться і блокуватимуться за сигналами.

"Під час сигналу повітряної тривоги електромагнітний замок розблоковується, щоб люди могли зайти, а після відбою повітряної тривоги – автоматично блокується. Зсередини приміщення двері відчиняються звичайною кнопкою, щоб всі могли безперешкодно вийти з укриття. Системою керуватиме диспетчер. На інтерактивній карті він зможе бачити, як під час сигналу повітряної тривоги укриття змінюватимуть колір, що означатиме розблокування їхніх дверей. Якщо якесь укриття не розблоковується, то диспетчер зможе це зробити через окремий доступ вручну", – пише пресслужба міськради.

В окремих будинках укриття відчинятимуть механічним способом – зокрема, йдеться про ті укриття, всередині яких знаходяться важливі для будинку вузли – такі як теплові пункти.

Обладнання автоматизованої системи доступу встановлять на дверях укриттів за гроші з бюджету громади.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:27
Фіктивні судові рішення для ухилення від служби та мобі ...
Вчора 22:27
Держспецзв’язку: Перелік забороненого до використання П ...
Вчора 22:26
Сергій Корецький обговорив із Прем’єр-міністром Ірланді ...
Вчора 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Вчора 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Вчора 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення