У Хорошівській громаді поліцейські вилучили понад 700 рослин снодійного маку з двох обійсть

27.07 13:24    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, інформацію щодо можливого незаконного вирощування нарковмісних рослин перевіряли дільничні офіцери відділення поліції №5 (Хорошів) Житомирського райуправління.

Так, у с. Катеринівці 56-річна господиня вирощувала на власній присадибній ділянці серед городини 401 рослину маку.

А у 64-річної жительки с. Невирівки на території домогосподарства правоохоронці виявили 304 таких же нарковмісних «квітки».

Всі незаконні посіви під час проведення санкціонованого обшуку поліцейські вилучили та направили на проведення відповідних досліджень до експертної установи.

Як пояснили жінки, вони вирощували мак для кулінарних потреб. Втім поліцейські роз’яснили їм про заборону вирощування таких рослин у приватних садибах.

Нині дізнавачі встановлюють усі обставини у межах відкритих кримінальних проваджень. Попередня їх кваліфікація - ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України.

За подібні діяння законодавством передбачено покарання від штрафу від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.

Правоохоронці нагадують: посів та вирощування маку дозволяється лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензію на здійснення відповідних видів діяльності.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:27
Фіктивні судові рішення для ухилення від служби та мобі ...
Вчора 22:27
Держспецзв’язку: Перелік забороненого до використання П ...
Вчора 22:26
Сергій Корецький обговорив із Прем’єр-міністром Ірланді ...
Вчора 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Вчора 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Вчора 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення