Відучора малюки у дитячих садочках Житомира відчули тепло

17.10 16:11    
П'ятирічний Тимофійко Сердюк перевіряє радіатори у своєму садочку. «Теплееенькі», — з гарним настроєм заявляє малюк. Тимофійко — один із вихованців старшої групи «Соняшник» ДНЗ №29. У кімнаті старшої групки показники на термометрі — 20 градусів.

Систему опалення запустили вчора, розповідає завідувачка Галина Проноза:

«О сьомій ранку ми перевірили всі групки і о 8:00 відзвітували, що прийняли теплоносій. У садочку тепло...»

Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, у закладі щоденно здійснюється моніторинг температури. «Медична сестра приходить в групу, перевіряє температуру повітря та вологість. У разі низької вологості здійснюється прибирання за відсутності дітей», — говорить пані Галина.

Каже, підігрівати приміщення немає потреби: дітям комфортно. Масляні радіатори допомагали упродовж двох днів, коли ще не підключили тепло. Скарг від батьків жодного разу не поступало: температурний режим був у межах норми.

У музичній залі термометр показує 18 градусів. Тут вихователі прикручують регулятори батарей на декілька показників. Згідно із санітарними нормами у приміщенні, де активність дітей збільшується, температура має бути нижчою.

"Як тільки сонечко повертається — температуру знову підвищуємо, аби діткам було комфортно під час активностей" — говорять працівники закладу.

В 11- ти групах ДНЗ №29 — 245 дітей. Будівля закладу утеплена з 2016 року.

У ЖДНЗ №33 температура ще не набрала необхідної відмітки .

«Систему опалення запускають поступово. Тому поки — на рівні 17-18 градусів», — розповідає завідувачка Світлана Денисенко. Каже, вихователі у роботі з дітьми застовують рухові ігри. А для підтримки тепла додатково використовують масляні радіатори. Такі три обігрівачі пані Світлана отримала сьогодні в департаменті освіти, де ми її і зустріли.

«Я прийшла в департамент з інших робочих моментів. У мене запитали про температурний режим у садочку і надали ось ці обігрівачі на вирадок необхідності», — каже пані Світлана.

Масляні радіатори отримали ті дошкільні заклади, де є необхідність додаткового джерела тепла для створення комфорту дітей.

Для дошкільних освітніх закладів 20 таких радіаторів передав ЮНІСЕФ.

Щоранку о 10: 00 у профільний департамент надходить інформація щодо температурного режиму в кожному садочку. Температура повітря в таких приміщеннях має становити від 20 до 23 градусів. У спортивних та музичних залах — 19.

«Наразі теплоносій поступив у 36 дитячі садочки. Він подається планово. Дев'ять закладів у процесі його отримання — зазначає Валентин Арендарчук, директор департаменту освіти міської ради. — Ситуація нормальна, контрольована. У дитячих садочках температурний режим відповідає нормам»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення