У Житомирі проведуть тренінг щодо протидії насильству
21.05 14:49
23 травня у Житомирі на базі освітньо-культурного та волонтерського Гончаренко центру проведуть відкритий тренінг із протидії насильству. Психологиня розкаже про види насильства, а також надасть дієві інструменти самозахисту та самодопомоги у критичних ситуаціях.
Як зазначають організатори, проведе психологиня Олена Рудюк, а до участі запрошують жінок та чоловіків віком від 18 років.
«Щорічно в Україні від насильства страждає близько 1,1 мільйона осіб, ймовірно це число навіть більше, адже чимало постраждалих не звертається по допомогу, або і взагалі сприймає насильство за нормальний стан речей. Погіршують ситуацію і стресові умови життя під час повномасштабного вторгнення: внаслідок психологічної напруги, невизначеності та травм. Тож ми запрошуємо жителів та жительок Житомира на практичний тренінг, де розкажемо про методи протидії насильству та надамо інструменти, які допоможуть його попередити», — коментують у Гончаренко центрі Житомир.
Там також додають: тренінг проводять в межах проєкту «Вільна/ий від насилля».
«На зустрічі говоритимемо про те, як розірвати коло насильства. Учасникам розкажуть про види насильства, його наслідки та нададуть практичні поради та інструменти для його попередження», — діляться у Гончаренко центрі Житомир.
Зустріч відбудеться у четвер, 23 травня, о 17:30 за адресою вул. Михайлівська, 12 (Гончаренко центр Житомир). Для запису достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням - https://docs.google.com/forms/d/16L4n3I9vzTwlAPYuzMymQPaG31PsHhzsqp85fcHBXq0/edit.
RuporZT
|