Цього року на Житомирщині ліквідовано 433 пожежі сухої трави

22.07 14:59    
Дається взнаки спекотне літо. Щодня горить суха трава та сміття на відкритій території. Тільки минулими вихідними ліквідовано 6 пожеж сухої трави на площі майже 8 гектарів, а також 7 випадків займання сміття та пожежа торфопокладів на площі 0,3 га поблизу с. Рудня-Озерянська Олевської громади.

Загалом же від початку року на Житомирщині підрозділами ДСНС оперативно ліквідовано 462 пожежі в екосистемах області загальною площею 326 га. Найбільше пожеж – 433 – це загоряння сухої трави!

Пожеженебезпечний період триватиме до осені. Тож ми закликаємо усіх мешканців не провокувати пожежі у природних екосистемах! Не розводити відкритий вогонь біля лісової зони, торфовищ та полів, а також не кидати недопалки та сірники на суху траву. Категорично заборонено спалювати сміття та рослинні залишки!

За самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків передбачена адміністративна відповідальність. Нагадуємо, що для порушників законом передбачені штрафні санкції – для громадян у розмірах від 3060 до 6120 грн. Для посадових осіб – від 15300 до 21420 грн. Фахівцями ДСНС вже складено 55 протоколів на порушників вимог пожежної безпеки в екосистемах.

Тож бережіть довкілля і на особистому прикладі навчайте безпековим правилам дітей. Це стосується як пожежної безпеки, так і у сіх сфер життя.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
Вчора 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
Вчора 18:53
Крек, гашиш, канабіс – прикордонники Ізмаїльського заго ...
Вчора 18:53
На Закарпатті викрили перевертня у погонах
Вчора 18:53
Соціальна місія прикордонників: турбота про родини тих, ...
Вчора 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
Вчора 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
Вчора 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
Вчора 18:54
Денис Шмигаль обговорив посилення співробітництва з Мін ...
Вчора 18:52
Мінцифри: Резиденти Дія.Сіty заплатили ₴53+ млрд ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення