В Новограді-Волинському відкрилось відділення «Приватбанку»
02.05 08:34
Отримати пенсію, покласти депозит, здійснити чималий спектр фінансових послуг відтепер можна у нововідкритому відділенні «Приватбанку» в Новограді-Волинському. Банкіри роблять все для того, аби бути доступними для своїх клієнтів. А тому в планах банку - створити мережу настільки розгалужену, щоб отримання високоякісних найсучасніших банківських послуг стало можливим в будь-якому, навіть найвіддаленішому куточку України.
Урочисте перерізання символічної стрічки свідчить про початок роботи нового відділення «Приватбанку». В одному просторому операційному залі клієнт може отримати чимало послуг — взяти кредит, покласти гроші на депозит, перерахувати гроші за комунальні платежі, обміняти валюту. Все для зручності клієнта, переконують банкіри.
Вадим Хиля, заступник директора-керівник напрямку «Роздрібний бізнес»: "Спектр, який надає на сьогоднішній день банківських послуг «Приватбанк» є найбільшим серед банківських установ України, тому будемо раді кожному клієнту".
Приватбанк завжди був ініціатором всіх нововведень, які втілювались у банківській системі в Україні розповідають працівники банку. Вони першими почали працювати з пластиковими та кредитними картками, лідерство тримають і в інших сегментах щодо обслуговування роздрібного бізнесу і депозитних вкладів.
Анатолій Ковтун, пенсіонер: "Мене «Приватбанк» влаштовує і не тільки мене, а багатьох пенсіонерів, моїх знайомих, друзів, які отримують пенсії, мають депозити і кредитні картки".
На сьогодні Приватбанк має найбільшу сітку відділень в області майже 90 та понад 190 банкоматів. Та і на цьому не зупинятимуться. У травні місяці планують відкрити ще 2 відділення у Новій Боровій та Житомирі.
RuporZT
|