​Житомиряни повертають до 10% від покупок завдяки програмі “Бонус Плюс” від ПриватБанку

​Житомиряни повертають до 10% від покупок завдяки програмі “Бонус Плюс” від ПриватБанку

15.09 10:22    
Більше тисячі партнерів програми “Бонус Плюс” по всій Житомирській області надають змогу мешканцям регіону повертати до 10% від покупок, здійснених карткою ПриватБанку. У самому ж районному центрі таких торгових точок близько 500.

Отримати відсоток від покупки можна не лише у продуктових магазинах. Купуючи електроніку, товари для дому, аксесуари, одяг, ліки в аптеці, заправляючи машину, відпочиваючи з друзями в кафе чи пабі, житомиряни розраховуються карткою і отримують приємну лояльність від партнерів програми “Бонус Плюс” - відсоток від трати на бонусний рахунок Варто лише звернути увагу, чи є торгова точка партнером “Бонус Плюс” і розраховуватися карткою.

Особливо вигідна програма, якщо оплачувати покупки з картки за рахунок кредитних коштів. По-перше, немає жодних відсотків за користування кредитом. По-друге, є можливість заробити на покупці, накопичити бонуси і придбати собі щось приємне із заощаджень.

“Приєднуючись до програми “Бонус Плюс”, власники торгових точок демонструють лояльність до своїх клієнтів, показують, що завжди раді бачити клієнтів, котрі постійно здійснюють покупки саме в цьому магазині чи обідають в цьому кафе”, - розповідає керівник Напрямку розвитку програми “Бонус Плюс” Житомирського регіонального управління ПриватБанку Юлія Сіденко.

Розрахуватися накопиченими бонусами можна у всіх торгових точках партнерах програми. Переглянути інформацію про “Бонус Плюс” можна на сайті http://bonus.pb.ua. Якщо не вистачає часу зайти на сайт з комп’ютера, можна завантажити на свій телефон спеціальний додаток “Бонус Полюс”, де можна знайти інформацію про торгові точки, що є партнерами програми, їхню адресу, та розташування на карті міста, а також розмір відсотку бонуса та залишок коштів на бонусному рахунку власника картки.

Житомирським регіональним управлінням ПриватБанку в області встановлено та обслуговується понад 2500 платіжних POS-терміналів, з них із програмою “Бонус Плюс” - 1250. Працює 550 терміналів самообслуговування та банкоматів, функціонує 68 банківських відділень. Здійснити покупки за допомогою “Оплати частинами” можна у більш як 600 магазинах області. Власниками кредитних карток ПриватБанку є 260 000 мешканців Житомирщини, отримують заробітню плату на картки ПриватБанку 110 тис. наших земляків.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
Сьогодні 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
Вчора 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
Вчора 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
Вчора 23:57
Профілактика пневмонії у дітей і дорослих
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення