Микола Присяжнюк вважає коаліцію БЮТ та ПР нереальною:

Микола Присяжнюк вважає коаліцію БЮТ та ПР нереальною:

03.05 15:42    
У Партії регіонів називають черговою піар-акцією БЮТ інформацію про створення нової коаліції між фракціями цих політичних сил.

Народний депутат від Партії регіонів, голова Житомирської обласної організації ПР Микола Присяжнюк, коментуючи інформацію деяких ЗМІ про те, що нібито 14 травня може бути оголошено про створення нової коаліції між фракціями БЮТ і Партії регіонів заявив:

"Ми виступаємо за всенародні вибори Президента. І ініціатива окремих депутатів і БЮТ щодо створення нової коаліції між фракціями БЮТ і Партії регіонів вигідна, перш за все, БЮТ через стрімке падіння їх рейтингу".

На думку депутата, "мова йде зараз лише про чергову піар-акцію "бютівців"".

Водночас голова Житомирської облорганізациі Партії регіонів відзначив, що ПР зараз проводить консультації зі всіма політичними силами про створення широкої коаліції.

"Ми стали першими і єдиними, хто виступав за широку коаліцію. Над нами тоді сміялися, називаючи нашу ініціативу "ширкою", проте зараз виходить, що ця наша ініціатива була потрібна суспільству", - сказав Присяжнюк.

Він також повідомив про умови, на яких Партія регіонів у майбутньому готова створити коаліцію з іншими політичними силами.

За словами Миколи Присяжнюка, "будь-яка коаліція, в якій братиме участь ПР, можлива лише за умови наявності відпрацьованої спільної антикризової програми, висунення Всесвітньому банку і МВФ реальних умов щодо соціального захисту українців і якщо згадана програма прийматиметься одночасно зі змінами до бюджету на 2009 рік".

"Тільки тоді ми готові вести реальні переговори. А сьогодні коаліція між Партією регіонів і БЮТ нереальна, та і навряд чи можлива. Наш лідер Віктор Янукович сказав, що він у цю коаліцію, в такі об'єднання, а особливо у вибори Президента у Верховній Раді, вірить рівно на 5%", - підкреслив депутат.



RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
15 травня 21:58
15 років позбавлення волі: у Києві військовослужбовець ...
15 травня 21:57
У високогір'ї Карпат прикордонники затримали двох пере ...
15 травня 21:57
Вейп-індустрія «у тіні»: ДСР Нацполіції провів масштабн ...
15 травня 21:56
Поліцейські викрили депутата з Вінниччини у незаконному ...
15 травня 21:56
На Запоріжжі поліцейські викрили схему незаконного заво ...
15 травня 21:21
Як правильно підібрати шини для літа – поради для водії ...
13 травня 18:04
Самогонный аппарат: качество, стиль и возможности для н ...
11 травня 23:34
Транспортировка лежачих больных на реанимобиле скорой п ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення