Юлія Тимошенко: Згуртуймося задля захисту інтересів громадян

Юлія Тимошенко: Згуртуймося задля захисту інтересів громадян

12.08 21:33    
Як повідомляє кореспондент Рупор Житомира, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає всіх громадян прийти 7 вересня, о 10.00, до Верховної Ради і підтримати ухвалення закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на споживання у побуті природного газу.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко вимагатиме позачергового розгляду цього законопроекту та його підписання на першому засіданні парламенту, яке відбудеться 7 вересня.

"Ми вважаємо, що влада не має права встановлювати світові ціни на газ для населення у період фінансової кризи, коли доходи наших громадян значно нижчі, ніж у сусідніх європейських країнах", - наголошує БЮТ.

БЮТ також зазначає, що рішення Стокгольмського суду щодо відшкодування Україною компанії "Росукренерго" 12,1 млрд. кубометрів газу або 5,4 млрд. доларів не може вступити в силу без його підтвердження вітчизняним судом.

"Але, враховуючи нинішній стан судової системи держави, складно сподіватись на правосудне рішення. Закликаємо Вас відстояти свої права та звернутися в якості третьої особи до Шевченківського районного суду міста Києва, який розглядає дане питання", - наголошують у БЮТ.

"З кожним днем дії Януковича та його команди по відношенню до людей стають все більш цинічними та жорстокими. Якщо ми не згуртуємось та не дамо їм відсіч, не захистимо інтереси громадян - далі буде ще гірше", - вважають у фракції.

"Влада боїться нашої єдності, разом ми змусимо їх рахуватись з інтересами громадян і не дозволимо їм далі обкрадати державу та народ", - підкреслюється в документі.

RuporZT


Коментарів: 1 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Коментар
Игорь Станиславович - 13 серпня 2010 16:57   
Циничнее лозунга — "Згуртуймося задля захисту інтересів громадян", кроме БЮТовцев никто не придумает! Почему они не "згуртовувались", когда подписывали январский договор с кабальными ценами на газ, или когда чудили с Стокгольмским судом — http://www.pravda.com.ua/articles/2010/07/8/5206637/
кино онлайн
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
У Києві судитимуть військовослужбовця за смертельну ДТП ...
Вчора 21:19
Київська митниця завершила березень на рівні 21,5 млрд ...
Вчора 21:18
На Рівненщині прикордонники викрили незаконне виробницт ...
Вчора 21:18
Судитимуть львів’янина, який видурив понад 2 млн гривен ...
Вчора 21:17
На Одещині поліцейські оголосили підозру місцевому мешк ...
Вчора 21:22
З 1 квітня працюючим пенсіонерам автоматично перерахуют ...
Вчора 21:20
Зони ризикованого землеробства: як працюватиме новий ме ...
Вчора 21:18
Вкладення громадян в ОВДП у березні сягнули історичного ...
Вчора 21:16
Кліматична політика: Україна та Німеччина окреслили прі ...
Вчора 21:14
Україна і Німеччина готуються масштабувати безпекову сп ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення