Арсеній Яценюк: "Новому президенту і, відповідно, парламенту необхідно розпочати кардинальну зміну українського законодавства"
Як стало відомо Інтернет-порталу
Рупор Житомира, під час презентації Хмельницької обласної організації «ФРОНТУ ЗМІН», що відбулася у формі телемосту «Київ-Хмельницький», лідер Ініціативи Арсеній Яценюк наголосив, що новому президенту і, відповідно, парламенту необхідно розпочати кардинальну зміну українського законодавства.
«Ми маємо тисячі законів і десятки тисяч нормативно-правових актів, що суперечать один одному, які є суто політичними і не несуть жодного змістового навантаження» – сказав він.
За повідомленням прес-служби Ініціативи «ФРОНТУ ЗМІН», Яценюк зауважив, що ані людина, ані фахівець не можуть розібратися у такій кількості законів, а це призводить до одного – до безправ’я і безвладдя. Він зазначив, що внесення змін до законодавства, насамперед, повинно стосуватися його уніфікації та кваліфікації.
Арсеній Яценюк вважає, що законодавча реформа не може проводитися без загальної правової реформи в Україні. «Її треба робити, розпочинаючи з системи обрання суддів, підкреслюю: не призначення, а обрання, і завершуючи механізмами контролю за винесенням судових рішень і відповідальності суддів за рішення, які вони ухвалили».