Жебрівський про свою партію:

Жебрівський про свою партію:

15.03 07:45    
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, установчий з'їзд політичної партії Українська платформа відбувся в суботу, 14 березня, в Києві. Лідером новоствореної політсили був обраний народний депутат Павло Жебрівський, який вийшов недавно зі складу НСНУ.


Про це повідомила його прес-секретар Оксана Горбань.


На з'їзд приїхали близько 200 делегатів практично з усіх регіонів України.


У проектах статуту і програми партії, які затвердили на з'їзді, заявлені основні ідеологічно-політичні принципи Української платформи: застосування ліберальної ідеології в економіці, розвиток громадянського суспільства як найефективнішого механізму контролю над владою, визнання національно-демократичної філософії розвитку України, всебічна підтримка та ефективне використання інтелекту нації, в першу чергу, в галузі науки, широке впровадження суспільної моралі та етики, відродження українського села.


"Наша партія - для всіх, хто відчуває себе українцями, незалежно від національного походження, мови спілкування чи регіону проживання, для всіх, хто більше не хоче стояти осторонь", - зазначив лідер нової партії.


Жебрівський підкреслив, що Українську платформу не буде фінансувати жоден з олігархів, що фінансування партії буде здійснюватися через членські внески.


Політична партія Українська платформа створена на базі однойменного громадського руху, відомого своєю громадською роботою в Житомирській області. Він ініціював такі соціальні проекти як Маленький українець, Добробут власними руками, Відкрий своє серце дітям, Інтелектуальне кіно - історія України крізь призму кінооб’єктива, фестиваль Зорецвіт.

За повідомленням Новинар, новостворена політична партія Українська платформа має на меті постійне вдосконалення цих проектів і розповсюдження їх на території всієї України, зазначила прес-секретар

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:58
З початку року на Миколаївщині видано 995 витягів з тех ...
Вчора 23:57
Україна офіційно прийняла головування в Міжнародній ком ...
Вчора 23:56
Мінфін: Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ...
Вчора 23:54
Податкові відомства України та Польщі підписали Меморан ...
Вчора 23:53
Три роки єЧерги: ключові результати роботи цифрової Сис ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення