Сергій Тігіпко: Успіх консерваторів та лібералів у Німеччині – це перемога діла над словом

Сергій Тігіпко: Успіх консерваторів та лібералів у Німеччині – це перемога діла над словом

29.09 09:29    
«Канцлер Ангела Меркель, одержавши широку підтримку німців, довела, що в умовах кризи справи цінуються виборцями більше, ніж слова», – як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в Прес-службі Сергія Тігіпка, так політик Сергій Тігіпко прокоментував перемогу на парламентських виборах у ФРН консерваторів з блоку ХДС/ХСС та лібералів із Вільної демократичної партії.

“Чотири попередні роки Меркель проводила курс не надто популярних та ефектних, але дуже важливих реформ, націлених на повернення німецькій економіці тієї високої ефективності, яку вона почала втрачати з кінця 90-х під тягарем високих податків та невиправданих соціальних зобов’язань», – зазначив Сергій Тігіпко. «Канцлер попереджала німців про невідворотність болючих заходів для надання національній економіці динамізму та конкурентоспроможності ще тоді, коли в багатьох інших країнах з Україною включно влада просто насолоджувалася чудовою світовою кон’юнктурою та роздавала пряники виборцям. Тому Німеччина зустріла удар кризи більш підготовленою», – говорить політик.

Досвід німецьких виборів свідчить, що в умовах повноцінної демократії політикам для успіху зовсім не обов’язково розігрувати карту популізму та заохочувати невиправдані ілюзії виборців. «Ангелу Меркель часом називають «нудною». Та в сучасному світі ефективне державне управління і має бути нудним, але результативним. В Україні ж політика перетворена на шоу. Щось змінити ми зможемо, якщо припинимо політичний карнавал та почнемо важку роботу побудови ефективної України», – зазначив Сергій Тігіпко.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:58
З початку року на Миколаївщині видано 995 витягів з тех ...
Вчора 23:57
Україна офіційно прийняла головування в Міжнародній ком ...
Вчора 23:56
Мінфін: Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ...
Вчора 23:54
Податкові відомства України та Польщі підписали Меморан ...
Вчора 23:53
Три роки єЧерги: ключові результати роботи цифрової Сис ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення