Досьє. Жебрівський Павло Іванович
Жебрівський Павло Іванович
05.07 22:42    
Голова політичної партії «Українська платформа», народний депутат України

Народився 21 березня 1962 року в селі Немиринці Ружинського р-ну Житомирської області, там же закінчив середню школу. У сім'ї, крім Павла, виховували ще 5-тьох його сестер, тому відразу ж після школи пішов працювати.

Освіта:
Київський державний університет ім.Т.Шевченка за спеціальністю «юрист» Жебрівський закінчив у 1989 році.

Кар'єра:
Трудові будні Павла Жебрівського розпочалися на заводі залізобетонних конструкцій комбінату «Будіндустрія» в Києві, куди він прийшов у 1979 році на посаду робітника.
Після служби в Радянській армії Жебрівський продовжив трудовий стаж в органах міліції.
У 1991 році, будучи послідовним прихильником закону і не сприймаючи корупційні дії в правоохоронних органах, вирішив залишити посаду старшого слідчого Київського міського управління внутрішніх справ і перейти в реальний сектор економіки.
Більше 10 років займався підприємницькою діяльністю. За цей час зрозумів недосконалість системи державного управління і вирішив використати свій досвід і напрацювання в законодавчій гілці влади.
Тому у 2002 році балотувався і став народним депутатом від виборчого округу № 65 Житомирської області.
2005-й рік провів на посту губернатора Житомирської області.
Зневірившись в усіх політичних лідерах і рухах України, в березні 2009 року зібрав команду однодумців і створив політичну партію нової якості під назвою «Українська платформа».

Життєві пріоритети:
Головною функцією держави вважає встановлення чесних правил гри, за якими буде комфортно жити всім громадянам. Принциповий прихильник дотримання закону. Вважає, що реформи в державі неможливі без різкого зниження рівня корупції. Постійно самовдосконалюється і підвищує свій фаховий рівень.

Домашня бібліотека нараховує близько 2 тис. книг. Настільна книга - «Три товариші» Ремарка.

Родина:
Одружений. Має двох дітей: доньку Ганну, 1989 року народження, яка навчається у Київському Інституті міжнародних відносин, і сина Яна, 1994 року народження. Шанує сімейні цінності.


прес-служба «Української платформи»


RuporZT

За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:00
Житель Рівненщини намагався підкупити прикордонника на ...
Вчора 21:00
На Волині затримали жінку, яка продала свого сина за 25 ...
Вчора 20:59
Замість «трансферу» за кордон – розбій: на Одещині прик ...
Вчора 20:57
На Закарпатті правоохоронці викрили схему фіктивних від ...
Вчора 20:56
Поліцейські міграційної поліції Дніпропетровської облас ...
Вчора 21:10
Посівна-2026: аграрії засіяли понад 1,2 млн гектарів яр ...
Вчора 21:08
Мінфін: FATF ухвалила Декларацію Міністрів Групи з розр ...
Вчора 21:06
На Раді коаліції Юлія Свириденко обговорила з народними ...
Вчора 21:04
Реєстрація громадської організації онлайн: ще одна цифр ...
Вчора 21:02
Мінмолодьспорт: Україна представила досвід утвердження ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення