Роботодавцям Житомирщини вже виплачено майже 3,3 млн грн компенсації витрат за працевлаштування переселенців

Роботодавцям Житомирщини вже виплачено майже 3,3 млн грн компенсації витрат за працевлаштування переселенців

26.08 09:58    
Станом на 18 серпня 2022 року 152 роботодавці Житомирщини отримали позитивні рішення служби зайнятості про виплату їм компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб. Загалом вони працевлаштували вже 320 переселенців.

Більшість роботодавців, які звернулися за компенсацією, працюють в оптовій та роздрібній торгівлі, переробній промисловості, сільському господарстві, ведуть діяльність у сфері адміністративного обслуговування, охорони здоров’я та водопостачання. Активно користуються урядовою програмою підприємства й підприємці Житомира і Житомирського району, Звягельщини, Бердичівщини, Коростишівщини й Андрушівщини.

Вже виплачено роботодавцям майже 3,3 млн грн, а близько 300 тис. грн замовлені. Всього на виплату таких компенсацій за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб у Житомирській області передбачено понад 5,6 млн. грн, що достатньо для забезпечення роботою 430 переселенців із зони бойових дій.

Сума компенсації щомісячно за кожну працевлаштовану особу з числа ВПО складає 6500 грн. Тривалість компенсації витрат – два місяці з дня працевлаштування особи. Заява на отримання компенсації подається не раніше, ніж за п’ять календарних днів після працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
15 травня 21:58
15 років позбавлення волі: у Києві військовослужбовець ...
15 травня 21:57
У високогір'ї Карпат прикордонники затримали двох пере ...
15 травня 21:57
Вейп-індустрія «у тіні»: ДСР Нацполіції провів масштабн ...
15 травня 21:56
Поліцейські викрили депутата з Вінниччини у незаконному ...
15 травня 21:56
На Запоріжжі поліцейські викрили схему незаконного заво ...
15 травня 21:21
Як правильно підібрати шини для літа – поради для водії ...
13 травня 18:04
Самогонный аппарат: качество, стиль и возможности для н ...
11 травня 23:34
Транспортировка лежачих больных на реанимобиле скорой п ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення