До бюджетів всіх рівнів платники податків Житомирщини сплатили 26,7 млрд грн податків та зборів. Підсумки 2024 року

06.01 12:36    
До бюджетів всіх рівнів платники податків Житомирщини сплатили 26,7 млрд грн податків та зборів. Підсумки 2024 року


Як повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області, за оперативними даними протягом 2024 року платники податків Житомирщини сплатили 26,7 мільярда гривень обов’язкових платежів та зборів, що на 3,2 мільярда гривень або 13,5 відсотків більше аналогічних показників минулого року.

За інформацією очільника Головного управління ДПС у Житомирській області Олександра М’ясковського, основна частина платежів спрямована до державного бюджету країни і складає 16,1 мільярда гривень, відповідно до місцевого бюджету надійшло 10,6 мільярда гривень.

Серед основних бюджетоформуючих платежів у зведеному бюджеті переважають податок з доходів фізичних осіб – 17,2 мільярда гривень, податок на додану вартість – 3,4 мільярда гривень, податок на прибуток – 1,1 мільярда гривень, єдиний податок – 1,7 мільярда гривень, військовий збір – 1,2 мільярда гривень, земельний податок та орендна плата – 934,6 мільйони гривень.

Окрім того, за звітний період на соціальний захист населення роботодавцями краю до Пенсійного фонду України було скеровано 16,8 мільярдів гривень єдиного соціального внеску.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:13
ДБР завершило розслідування щодо організатора міжнародн ...
Сьогодні 15:01
10 000 доларів за інвалідність та відстрочку від мобілі ...
Сьогодні 14:54
Поліцейські Чернігівщини викрили нові факти злочинної д ...
Сьогодні 14:53
СБУ затримала інформаторку рашистів, яка наводила росій ...
Сьогодні 14:52
За матеріалами ДБР на Хмельниччині судитимуть експосадо ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення