Як голова Народного Руху з житомирською молоддю "зажигав"!ФОТО

04.03 09:43    
Як стало відомо Інтернет-порталу «Рупор Житомира», в рамках європейського року креативності та інновацій 27 лютого в Новоград-Волинському колегіумі відбулася зустріч активістів шкільних європейських клубів міста з Б.І.Тарасюком, головою комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції, директором Інституту Євро-Атлантичного Співробітництва, головою Народного Руху України. Учасниками зустрічі були учні-члени шкільних євроклубів, представники управління освіти, інформаційно-методичного центру, студенти, педагоги та викладачі.

Почесного гостя, земляка, привітав зразковий шкільний ансамбль «Пролісок» танцем «Вертуха» та учениця Інна Замула виконала пісню «Музика рідного дому».

Голова асоціації шкільних євроклубів міста, завідувач ІМЦ, П.К.Ліневич коротко ознайомив Бориса Івановича з формами роботи та пріоритетними напрямками діяльності ШЄКів, розповів про участь євроклубівців міста у Всеукраїнських акціях та конкурсах. У кожній з 11 шкіл міста працює європейський клуб. Для їх роботи характерно пошук нових, цікавих та доступних форми знайомства школярів з інформацією щодо держав Європейського Союзу, знань та вмінь, пов’язаних з різними формами євроінтеграції, розвитку контактів між дітьми різних європейських країн. І вже є значні результати – 6 навчальних закладів беруть участь у міжнародних програмах шкільних обмінів.


Б.І.Тарасюк відзначив, що молодому поколінню пощастило жити в незалежній українській державі, тому що після відновлення незалежності для громадян України відкрилося більше можливостей, а молоде покоління, хоч і частково, але живе по-європейськи. Народний депутат впевнений, що політикам потрібно вчитися толерантності саме в молоді.


За повідомленням Офіційного сайту Новоград-Волинська, Борис Іванович не втомлював молодь довгими монологами, а закликав до діалогу. Старшокласники активно включилися в розмову. Ось лише декілька з тих питань, які цікавили молодь, і на які дав відповідь Борис Іванович: чи потрібні вибори президента, причини, чому Україну не беруть в НАТО та ЄС, що робить уряд для подолання економічної кризи в країні, прокоментувати відносини президента та прем’єр-міністра, в яких країнах Європи довелося побувати, українці за кордоном, відношення до зовнішнього незалежного оцінювання, дитячі мрії та їх втілення. Понад дві години учні могли вільно спілкуватися та чути інформацію, оцінку подій з перших уст. Разом з Борисом Івановичем учасником діалогу був і міський голова М.П.Боровець, який завжди йде назустріч молодіжним ініціативам у місті та приділяє важливе значення участі молоді у прийнятті рішень та громадському житті міста.

Підводячи підсумки зустрічі, П.К.Ліневич від імені усіх присутніх звернувся до Бориса Івановича з проханням стати почесним опікуном шкільних євроклубів міста. На Гість погодився та пообіцяв надавати інформаційну підтримку, по можливості, організовувати зустрічі, семінари, тренінги та залучати зацікавлених осіб задля активізації євроінтеграційних процесів на міському рівні.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:36
Екстрадовано підозрюваного у збуті наркотиків та контра ...
Вчора 22:35
Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загально ...
Вчора 22:33
Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічн ...
Вчора 22:33
Уряд запускає спецмеханізм контрольованого експорту збр ...
Вчора 22:32
Передача технологій і озброєння партнерам в рамках Dron ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення