Житомирську "Українську платформу" очолила Тетяна Романовська

Житомирську "Українську платформу" очолила Тетяна Романовська

15.05 09:29    
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в прес-службі "Української платформи", 14 травня 2009 року в Житомирі відбулися установчі збори по створенню в Україні обласної організації політичної партії «Українська платформа», лідером якої є народний депутат України Павло Жебрівський.

Виступаючи перед учасниками установчих зборів, він наголосив на тому, що обласний осередок на Житомирщині сьогодні є найчисленнішим: кількість членів сягнула 150-ти однодумців. За їхньої ініціативи одноголосно було обрано голову Житомирської обласної організації партії „Українська платформа” Тетяну Романовську. За словами Павла Жебрівського, саме вона є головним ідеологом та організатором проектів, які проходять під прапорами „Української платформи”: дитячий конкурс „Маленький українець”, пісенний фестиваль „Зорецвіт”, благодійний телерадіомарафон „Відкрий своє серце дітям” та інші.

„Наше основне завдання – започаткувати нові принципи у політиці та бізнесі: жити, діяти і заробляти за чесними, прозорими і єдиними правилами”, - наголосила Тетяна Романовська, звертаючись до учасників зборів, - „і не розповідати багато людям, не обіцяти того, що ми не
зможемо зробити, а сумлінно, день за днем, працювати – крок за кроком, проект за проектом, і таким чином доводити всім, що ми - міцна і єдина команда і можемо змінити життя на краще”.

Привітати делегатів установчих зборів Житомирської обласної організації "Украінської платформи" прибули директор Всеукраїнської громадської організації "Спеціальна Олімпіада України" Костянтин Слинявчук, а також члени партії "Украінська платформа", як представляють інші регіони нашої держави.

Програмою перебування народного депутата Павла Жебрівського на Житомирщині також була передбачена зустріч зі студентами Житомирського державного технологічного університету, де лідер „Української платформи” проаналізував сучасний стан економіки держави та відповів на запитання молодих спеціалістів.

На зустрічі з представниками місцевих ЗМІ Павло Жебрівський окреслив одне з основних завдань новоствореної партії. „Україна має бути європейською державою не тільки за територіальною приналежністю, але і за духом та ментальністю. Тому наша політична сила в першу чергу намагатиметься боротися з корупцією, бо сучасний рівень цього явища не дозволяє Україні провести жодної нагальної реформи: реформи села, житлово-комунального господарства, медицини та інших важливих сфер життя”, - наголосив очільник „Української платформи”.



Житомирську "Українську платформу" очолила Тетяна Романовська

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
26 червня 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
26 червня 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
26 червня 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
26 червня 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
26 червня 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення