За січень - липень 2018 року сумські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 9,1 млн грн

14.08 12:29    
Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня - липня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 9,1 млн грн.

Водночас аудитори попередили порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму майже 241,5 млн грн.

Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій розпочали 16 досудових розслідувань і вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 16 заходів впливу: у 7 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 5 – призупинено бюджетні асигнування та 4 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За недотримання законодавства 34 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 21 – до дисциплінарної та матеріальної.

Крім того, від початку року до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 140 млн грн.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:23
Безбар’єрність: Міністерство культури представило пріор ...
Вчора 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
Вчора 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
07 листопада 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
07 листопада 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення