Прикордонні відомства Естонії та України розвивають співпрацю

29.01 23:32    
У Києві з робочим візитом до органів охорони державного кордону України перебуває делегація Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки на чолі з керівником Департаменту Ельмаром Вахером. Естонські прикордонники прибули в Україну для подальшого налагодження співпраці з українськими охоронцями кордону та обміну інформацією щодо протидії протиправній діяльності на кордонах.

Нагадаємо, що в минулому році в прикордонних підрозділах Естонії побував Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал. Тоді очільники українського та естонського прикордонних відомств обговорили кроки співпраці, обмінялися досвідом у сфері морської охорони та висловилися за необхідність підписання у найближчій перспективі відповідного документа про співробітництво.

В українській столиці естонська делегація відвідала 10-й окремий загін оперативного реагування «ДОЗОР».

Перший заступник Голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк, представляючи колегам мобільний спецпідрозділ, зазначив, що прикордонне відомство за підтримки американських і європейських партнерів реформувало даний підрозділ, і він успішно виконує покладені завдання з протидії протиправній діяльності на кордоні, при загостренні обстановки, нейтралізації злочинних груп і вирішенні інших оперативних завдань.

Прикордонники Естонії мали змогу оглянути озброєння, техніку та екіпірування, яке використовують бійці «ДОЗОРу». Крім того, військовослужбовці загону продемонстрували дії по затриманню злочинців і порушників як в пунктах пропуску, так і на «зеленій» ділянці кордону.

Під час перебування в Україні делегація Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки також зустрінеться з очільником Держприкордонслужби України та більш детально ознайомиться в Одесі із завданнями Морської охорони. Варто зазначити, що обмін досвідом у сфері морської охорони, організації системи висвітлення надводної обстановки є надзвичайно важливим для України, адже прикордонники Естонської Республіки мають неабиякий досвід в охороні морської та річкової ділянок, протяжність яких складає 1000 км.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 травня 17:23
Двоє чоловіків у гідрокостюмах намагалися незаконно пер ...
08 травня 17:18
На Одещині прикордонники припинили контрабанду психотро ...
08 травня 17:18
Прикордонники викрили зловмисників, які за $8000 оформл ...
08 травня 17:17
Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію при ...
08 травня 17:17
Віз клієнта в гори – на трасі Одеса-Київ припинили неза ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення