Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла та води прийняла Служба 112, — Ігор Клименко

20.01 18:24    

Більше 20 тисяч заявок щодо проблем із постачанням тепла, електроенергії, води та газу в домівки громадян опрацювали оператори Служби 112. Найбільше звернень — майже 15 тисяч – надійшло зі столиці та Київської області. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

За словами очільника МВС, нині найскладніша ситуація залишається у Києві. Масовані російські удари по критичній інфраструктурі в умовах сильних морозів мають цілеспрямований характер і спрямовані проти цивільного населення.

«російські удари по критичній інфраструктурі при такому морозі – це геноцидний намір, цілеспрямоване позбавлення мільйонів людей базових умов життя взимку. росія навмисно б’є, щоб страждали цивільні люди», - наголосив Ігор Клименко.

Міністр повідомив, що тисячі фахівців наразі залучені до відновлювальних робіт. Рятувальники ДСНС проводять аварійні заходи на об’єктах, які зазнали російських атак, аби якнайшвидше повернути людям базові комунальні послуги.


Читайте також: За минулий тиждень підрозділи ДСНС Житомирщини 160 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/235094-za-minuliy-tizhden-pdrozdli-dsns-zhitomirschini-160-razv-zaluchalisya-do-lkvdacyi-nadzvichaynih-pody.html

«У Києві понад 1300 пунктів незламності надають людям місця для обігріву, заряджання гаджетів та доступу до Інтернету. Також як пункти незламності діють торговельні центри, заклади харчування, АЗС, зокрема і під час комендантської години (окрім розважальних закладів)», - зазначив Глава відомства.

Крім того, ДСНС розгорнула понад 90 наметів обігріву, де громадян приймають рятувальники та працюють психологи. Ще 30 підрозділів поліції у Києві виконують функції пунктів обігріву.

«Поліцейські та рятувальники залучені також до перевірки реагування на звернення людей на номер 112. На жаль, не на всі запити можна відреагувати у найкоротші терміни – відповідні служби роблять все можливе, щоб відновити постачання», - повідомив Міністр.

Дізнатися, де найближчий пункт незламності чи обігріву можна за номером 112 або в застосунку Дія.

«І нагадую про застосунок 112 Ukraine. Вже понад 55 тисяч завантажень на цю хвилину. У застосунку можна звернутися до 112 навіть без мобільного зв’язку. Вам потрібен лише WI-FI, доступ до якого є в пунктах незламності чи інших громадських закладах. Завантажуйте та авторизуйтеся заздалегідь», - звернув увагу Ігор Клименко.

У МВС закликають українців підтримувати одне одного та не залишатися наодинці з проблемами:

«Звертайтеся за номером 112 або приходьте до пунктів незламності та наметів обігріву ДСНС. Разом пройдемо цей складний період», - додав Глава відомства.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:43
Пересування у комендантську годину без спецперепусток: ...
Сьогодні 18:41
Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до не ...
Сьогодні 18:40
Відтепер служба 112 прийматиме звернення про проблеми з ...
Сьогодні 18:39
Національний проєкт Кібер Брама із запобігання шахрайст ...
Сьогодні 18:38
Техніки на понад мільйон гривень намагалися ввезти в Ук ...
Сьогодні 18:26
Уряд спрямував 1 млрд грн на будівництво укриттів у дит ...
Сьогодні 18:26
Єгор Перелигін: Партнерство з Великою Британією відкрив ...
Сьогодні 18:24
Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла ...
Сьогодні 18:22
1 млрд грн на безпеку дітей: Уряд затвердив правила роз ...
Сьогодні 18:20
Прем’єр-міністр: Уряд посилює координацію з виробниками ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення