Шість областей України отримали потужні системи накопичення енергії для посилення енергетичної стійкості

25.07 22:03    

Зі складів хабів екстреної енергетичної допомоги Міністерства енергетики України до енергетичних об'єктів і закладів охорони здоров'я Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Херсонської областей доставлено сучасні системи накопичення енергії ємністю 1 МВт. Про це повідомив Перший віце-прем’єр-Міністр України – Міністр енергетики України Денис Шмигаль.

За його словами, загальна вартість переданого обладнання становить понад 9 млн євро. Системи накопичення енергії надала швейцарська компанія Tetra Laval International SA.

“Накопичувачі забезпечать безперебійну роботу об'єктів критичної інфраструктури та підвищать надійність електропостачання теплових електростанцій, гідроенергетичних об'єктів і регіональних лікарень”, - зазначив очільник Міненерго.

Швейцарія продовжує системно підтримувати український енергетичний сектор, допомагаючи зміцнювати його стійкість в умовах постійних російських атак.

Дякуємо компанії Tetra Laval International SA та Швейцарії за важливий внесок у зміцнення енергетичної безпеки та стійкості України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:04
На Закарпатті поліцейські затримали озброєного чоловіка ...
Сьогодні 22:03
Поліцейські Корюківщини менш ніж за дві години розшукал ...
Сьогодні 22:03
СБУ затримала у Дніпрі агента рф, який активував для во ...
Сьогодні 22:02
На кордоні з Молдовою прикордонники виявили велику парт ...
Сьогодні 22:02
В Одесі представили напрацювання щодо оновлення Морсько ...
Сьогодні 22:11
Голова Держрибагентства Ігор Клименок обговорив із кері ...
Сьогодні 22:09
Мінекономіки розпочало бета-тест послуги в Обрії – дист ...
Сьогодні 22:07
Уряд врегулював передачу радіофармацевтичних препаратів ...
Сьогодні 22:05
Українська школа поруч: МОН презентувало оновлений порт ...
Сьогодні 22:03
Шість областей України отримали потужні системи накопич ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення