Хатія Деканоідзе побувала на місці трагічної загибелі тернопільських правоохоронців та відвідала родини загиблих

24.08 18:12    
Троє людей серед яких сорокаоднорічна жінка та двоє поліцейських стали жертвами жителя села Бабинці Борщівського району. Чоловік з мисливської рушниці смертельно поранив власну дружину, а згодом й двох працівників місцевого відділення поліції. Зловмисник також загинув - його застрелили правоохоронці під час штурму.

У зв’язку з трагедією 23 серпня в Головному управлінні Нацполіції в Тернопільській області оголосили День скорботи та приспустили державний прапор на будівлі поліції.

23 серпня на місце трагічних подій приїхала голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе. Вона оглянула місце злочину, поспілкувалася з керівниками правоохоронного відомства краю, відвідала пораненого правоохоронця, а також родини загиблих поліцейських. Трагедію Хатія Деканоідзе назвала чорним днем для української поліції.

- Це трагедія не лише для мене, але й для усієї Національної поліції. Це трагедія для кожного поліцейського. Ми втратили прекрасних молодих бійців. На жаль, ситуація, яка виникла на ґрунті ревнощів, призвела до біди. Не врятували бійців ні каски, ні бронежилети. Я сумую разом з родинами. Це горе, яке ми виправити не можемо. Але такою є професія поліцейського. Вони віддали життя під час виконання службових обов’язків, - зазначила глава Нацполіції.

У загиблих поліцейських залишилися вдовами дружини. В одного осиротіла дитина, а в іншого жінка перебуває на 3-му місяці вагітності. Круглими сиротами стали і діти загиблої жінки - донька-восьмикласниця та її старші брат з сестрою.

Хатія Деканоідзе пообіцяла всіляко підтримувати родини загиблих правоохоронців, а також призначила службове розслідування щодо ситуації, яка виникла у Борщівському районі. Відповідно до нього буде дана оцінка діям правоохоронців та керівників поліції Тернопільщини під час знешкодження вбивці.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:45
Близько 17 кг наркотиків і понад пів мільйона гривень: ...
Вчора 18:44
Майже 9 млн грн збитків державному сільськогосподарсько ...
Вчора 18:44
За матеріалами ДБР на 9 років засуджено чоловіка, який ...
Вчора 18:43
На Буковині викрили схему продажу державної агропродукц ...
Вчора 18:43
15 років за ґратами за згвалтуванням 13-річної дитини т ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення