Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 21 січня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 21 січня

21.01 10:10    
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, 30 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 24 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 5 крадіжок чужого майна, 4 випадки нелегального обігу наркотиків, 2 факти незаконного зберігання зброї та боєприпасів та інші.

29 осіб обґрунтовано підозрюють у скоєнні зазначених протиправних дій.

20 січня до Бердичівського МВ звернувся житель райцентру, 1976 р.н., з заявою про те, що в приміщенні цеху його підприємства невідомим розукомплектовано виробниче обладнання. Сума збитку встановлюється.

Працівники міліції у скоєнні злочину обґрунтовано підозрюють непрацюючих 19-ти та 22-річних місцевих жителів, в яких викрадене вилучено.

Цього ж дня до Попільнянського РВ надійшло повідомлення дирекції одного із приватних підприємств про те, що із приміщення майстерні господарства невідомим викрадено близько 200 кг металобрухту.

Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали трьох непрацюючих місцевих жителів, в яких викрадене вилучено.

74-річний житель Радомишльського району заявив до райвідділу міліції про крадіжку. Чоловік поскаржився, що із його будинку, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено 1,5 тисячі гривень.

Дільничні інспектори міліції встановили, що злочин скоїв 33-річний місцевий житель.

Минулої доби у ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання в м. Черняхові працівники міліції у будинку 41-річного непрацюючого раніше судимого місцевого жителя вилучили подрібнену рослинну масу зеленого кольору, яка згідно з висновком Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру є наркотичним засобом - марихуаною вагою майже 500 гр.

Шановні громадяни! Як свідчить статистика, обсяги незаконного обігу наркотичних речовин, на жаль, зростають. Зусиллями лише міліції проблему розповсюдження наркотиків не подолати. Матеріальне збагачення за рахунок продажу наркосировини – сумнівний вид заробітку, за який Кримінальним Кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до восьми років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення