Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 2 квітня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 2 квітня

02.04 10:14    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, 22 злочини зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 16 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 10 крадіжок чужого майна, 1 факт незаконного використання зброї та боєприпасів, 2 випадки нелегального обігу наркотиків та інші.

27 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.

Минулої доби працівники міліції затримали 49-річного непрацюючого раніше судимого жителя м. Малина, який обґрунтовано підозрюється у скоєнні 6-ти крадіжок із торгівельних закладів у Малинському та Радомишльському районах. Зокрема, йдеться про крадіжку тютюнових виробів, спиртних напоїв та грошей в одному із магазинів у м. Радомишлі, чим було спричинено збиток на суму 2 тисячі гривень; у Малинському кафе було викрадено продовольчих товарів на загальну суму 1,5 тисячі гривень.

1 квітня до Богунського РВ звернувся непрацюючий житель обласного центру, 1983 р.н., з заявою про те, що із його будинку, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено мобільний телефон вартістю 640 гривень.

Працівники спецпідрозділу «Беркут» за підозрою у скоєнні злочину затримали 19-річну непрацюючу місцеву жительку, в якої викрадене вилучено.

Цього ж дня 39-річна жителька Новограда-Волинського району заявила до міськвідділу про крадіжку. Жінка поскаржилася на те, що із її будинку, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено 2 золотих персня вартістю 930 гривень.

Працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей за підозрою у вчинені злочину затримали 16-ти та 17-річних учениць однієї із шкіл району.


До Черняхівського РВ звернулась жителька райцентру, 1966 р.н., з повідомленням, що із її будинку, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено алюмінієвий посуд та килим. Сума збитку становить 500 гривень.

Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали трьох місцевих жителів, в який викрадене вилучено.

Шановні громадяни! Аби не стати жертвою злодіїв, заздалегідь подбайте про безпеку свого майна. Обладнайте помешкання міцними дверима та надійними замками. Залишаючи домівку навіть на нетривалий час, не забувайте закривати кватирки та вікна. Перебуваючи вдома, не залишайте двері своїх домівок незамкненими.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:02
У Макарові на Київщині 50 родин отримали ключі від відн ...
Вчора 17:40
Використав 15-річну дівчину для збору розвідданих - рос ...
Вчора 17:40
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,2 млр ...
Вчора 17:39
Вперше за час війни Україну відвідала Генеральний секре ...
Вчора 16:39
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення