Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 7 квітня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 7 квітня

07.04 10:01    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, 22 злочини зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 13 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 9 крадіжок чужого майна, 1 факт незаконного використання зброї та боєприпасів, 1 випадок нелегального обігу наркотиків та інші.

15 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.

6 квітня до Андрушівського РВ звернулась жителька райцентру, 1952 р.н., з заявою про те, що із будинку її батьків невідомим викрадено 2 телевізори, оприскувач, настінний годинник, ковдру та інші речі на загальну суму 5000 гривень.

Працівники карного розшуку спільно із дільничними інспекторами міліції за підозрою у вчинені злочину затримали двох 14-ти та 35-річного місцевих жителів, в яких викрадене вилучено.

Цього ж дня оперативники Коростенського МВ затримали 48-річного раніше засудженого жителя райцентру, який обґрунтовано підозрюється у скоєнні крадіжки запчастинин до автомобіля "ВАЗ-2106" та чотирьох колес до автомобіля «Таврія», які були викрадені із домоволодіння місцевого жителя.

70-річний житель Червоноармійського району заявив до райвідділу міліції про те, що із його будинку, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено мобільний телефон «Нокіа 1680» вартістю 645 гривень.

Працівники чергового наряду міліції у скоєнні злочину обґрунтовано підозрюють 41-річного непрацюючого місцевого жителя, розшук якого триває.

Минулої ночі із подвір’я 31-річного непрацюючого жителя Житомирського району невідомим, шляхом вільного доступу, викрадено мопед «Карпати» вартістю 400 гривень.

Дільничні інспектори міліції за підозрою у вчинені злочину затримали 19-річного непрацюючого жителя району.

Шановні громадяни! Залишаючи без нагляду свої транспортні засоби, особливо у нічний час, Ви ризикуєте безпекою Вашого майна. Будьте обачними та обережними. Не залишайте навіть на нетривалий час без нагляду свої автомобілі та мопеди.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:47
На Чернігівщині судитимуть військовослужбовця за нез’яв ...
Вчора 19:47
Ремонт гуртожитку інституту зі збитками у понад 745 тис ...
Вчора 19:46
Вирубали лісу на понад 4 млн грн: на Тернопільщині суди ...
Вчора 19:46
Подвійне фінансування медпослуг: на Полтавщині ДСР Нацп ...
Вчора 19:45
Буковинські поліцейські повідомили про підозру турагент ...
01 квітня 21:00
Як вибрати ніж із фіксованим клинком для активного відп ...
27 березня 15:49
Как выбрать университет в Англии: что важно учесть семь ...
25 березня 18:58
Помощь морякам: документы и советы перед рейсом
25 березня 18:54
Коптильні: популярність та використання для дому і бізн ...
24 березня 17:53
Позика вперше: що варто знати ще до того, як натиснути ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення