Як повідомили Інтернет-виданню
Рупор Житомира в відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, 20 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в області упродовж минулої доби, 13 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: шахрайство, 4 крадіжки чужого майна, хуліганство, 3 факти нелегального обігу наркотиків, 1 злочин по лінії економіки та інші.
14 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.
20 травня до Лугинського райвідділу звернулась жителька райцентру із повідомленням про те, що уночі в с.Чапаївці з її магазину, куди злодій проник, зірвавши навісний замок, викрадено продукти харчування, горілчані вироби та одяг. Сума збитку встановлюється.
Оперативники карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримали двох непрацюючих раніше судимих жителів с.Нової Озерянки Олевського району, в яких викрадене вилучено.
Наразі встановлено, що один із чоловіків причетний і до крадіжки із магазину Бігунського споживчого товариства в с. Новій Рудні Овруцького району, що сталася 1 травня.
Минулої доби працівники карного розшуку Корольовського райвідділу міліції затримали трьох молодиків, 1986, 1987 та 1988 років народження, які обгрунтовано підозрюються у скоєнні щонайменше трьох крадіжок із квартир житомирян: 4, 13 квітня і 9 травня. Двоє із затриманих жителі обласного центру, інший – без постійного місця проживання, всі непрацюючі та раніше уже притягувалися до кримінальної відповідальності.
20 травня до Богунського РВ звернувся 24-річний житель обласного центру з заявою про те, що цього ж дня упродовж часу з 8 до 11.30 по вул.Черняховського з його автомобіля «ВАЗ 2106», який він залишив без нагляду, шляхом пошкодження замка дверей, невідомим викрадено автомагнітолу «Соні» вартістю 1 тис. гривень.
На місце злочину виїжджала слідчо-оперативна група, яка розпочала першочергові дії по встановленню всіх обставин.
Увечері цього ж дня інший житомирянин також повідомив до міліції про те, що зі службового автомобіля «ГАЗ-53», який він залишив без нагляду, шляхом вільного доступу, невідомим було викрадено 1 тис. 650 гривень.
Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали непрацюючу 22-річну жительку с.Високого Черняхівського району, яка у скоєному зізналась.
Шановні громадяни! У весняно-літній період активізуються протиправні діяння, пов’язані з незаконним заволодінням транспортними засобами або крадіжками з них. Тому будьте особливо обачними та обережними. Не забувайте замикати двері авто, навіть якщо ви знаходитесь неподалік або відійшли на декілька хвилин. Залишаючи без нагляду свої транспортні засоби, особливо у нічний час, ви ризикуєте безпекою вашого майна. Подбайте про надійне місцезнаходження машини на час вашої відсутності або відпочинку.