Житомирські державтоінспектори затримали перевізника «кайфу»

Житомирські державтоінспектори затримали перевізника «кайфу»

14.06 12:29    
Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира, раннього ранку 4 –го червня, в ході відпрацювання м.Житомира, на розі вулиць міста працівники Державтоінспекції зупинили автомобіль ВАЗ-2106, під керуванням 30-літнього жителя Баранівського району.

За інформацією прес-служби МВС України, як розповідає інспектор УДАІ УМВС України в Житомирській області Олександр Якобчук, в салоні автівки знаходилося ще троє громадян. Під час огляду машини міліціонери виявили спресований пакет із подрібненою зеленою масою рослинного походження, дев’ять шприців, чотири флакони, наповнені рідиною коричневого кольору (схожою на опій). Також в автомобілі були знайдені дві поліетиленові пляшки із прозорою рідиною та п’ять розібраних мобільних телефонів без SIM- карт.

Транспортний засіб, водія та його пасажирів працівники Державтоінспекції передали слідчо-оперативній групі Богунського райвідділу міліції м.Житомира. Речові докази вилучено. Згідно висновку експерів науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Житомирській області, вилученим є наркотична речовина марихуанна, в кількості 200 гр. та 2 гр. опію.

За цим фактом стосовно одного із затриманих (43-річного пасажира), порушено кримінальну справу за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів», вчинено повторно. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.






RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
17 жовтня 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
17 жовтня 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
17 жовтня 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
17 жовтня 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
17 жовтня 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення