Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 3 вересня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 3 вересня

06.09 10:19    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в УМВС України в Житомирській області, 21 злочин зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 10 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 6 крадіжок чужого майна, 2 випадки нелегального обігу наркотиків та інші.

12 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.

2 вересня працівники карного розшуку Чуднівського РВ у ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мак-2010» на присадибній ділянці 55-річного непрацюючого раніше судимого жителя райцентру виявили та вилучили 45 рослин коноплі, а в будинку за місцем його проживання працівники міліції додатково виявили 3,5 кг сухих рослин коноплі та поліетиленову пляшку ємністю 1л заповнену рідиною коричневого кольору. Дані наркотичні засоби направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно криміналістичного центру при УМВС.

58-річний житель Житомирського району заявив до Корольовського РВ міліції про те, що в обласному центрі в приміщені одного із торгівельних закладів міста, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено його сумочку, в якій знаходились гроші в сумі 1,5 тисячі гривень.

Оперативники карного розшуку в скоєнні злочину обґрунтовано підозрюють 30-річного непрацюючого раніше судимого місцевого жителя, розшук якого триває.

Минулої доби до Андрушівського РВ звернувся 57-річний житель райцентру з повідомленням про те, що із його приватного магазину невідомим викрадено продукти харчування, алкогольні та тютюнові вироби, чим завдано матеріального збитку на загальну суму 1 тисячу 260 гривень.

Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали двох місцевих жителів, в яких викрадене вилучено.

Шановні громадяни! Аби не стати жертвою злодіїв, заздалегідь подбайте про безпеку свого майна. Міцні двері, надійні замки, металеві грати – обов’язкові захисні елементи для торгівельних закладів. Також пам’ятайте, що Державна служба охорони може стати надійним гарантом безпеки Вашого майна, а кошти, затрачені на обладнання сигналізації, завжди менші можливих збитків.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення