Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 7 вересня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 7 вересня

07.09 17:56    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в УМВС України в Житомирській області, 18 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 8 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 4 крадіжки чужого майна, 1 факт незаконного заволодіння транспортним засобом, шахрайство та інші.

9 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.

Минулої доби 56-річна жителька м. Коростишева заявила до райвідділу міліції про те, що із її приватного магазину невідомим викрадено продукти харчування. Сума збитку становить майже 800 гривень.

Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 22-річного непрацюючого жителя району, в якого викрадене частково вилучено.

6 вересня до Народицького РВ звернулась жителька райцентру, 1975 р.н., з заявою про те, що у її 14-річного сина невідомим таємно викрадено велосипед «Мустанг» вартістю 550 гривень, який він залишив без нагляду поблизу місцевого будинку культури.

Оперативники карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримали 14-річного жителя райцентру, в якого викрадений велосипед вилучено.

Цього ж дня до Богунського РВ звернулась 28-річна жителька м.Житомира. Жінка повідомила про те, що в обласному центрі невідомий, шляхом обману та зловживання довірою, заволодів її мобільним телефоном «Нокіа» вартістю майже 400 гривень.

Працівники карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримали 20-річного непрацюючого раніше судимого місцевого жителя.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що шахрайство зафіксувати значно легше, ніж довести, а тим більше, найти винних у його скоєнні. Тому завжди, всюди й у всіх справах будьте більш ніж уважними. Не дозволяйте шахраям приспати вашу пильність. Не забувайте про власну безпеку.
Якщо ж Ви стали жертвою подібного злочину, негайно зверніться до міліції. Телефон 102 працює цілодобово.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення