Як повідомили Інтернет-виданню
Рупор Житомира в ВЗГ УМВС України
в Житомирській області, 45 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулих вихідних, 23 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 13 крадіжок чужого майна, шахрайство, 1 випадок незаконного зберігання боєприпасів, 4 факти нелегального обігу наркотиків, 1 злочин по лінії економіки та інші.
32 особи обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.
10 жовтня до Новоград-Волинського МВ звернувся місцевий житель із заявою про те, напередодні у період з 11 до 18 години в будинку, що у райцентрі по вул. Войкова, із кишені його куртки невідомим викрадено мобільний телефон «Самсунг Е 1100» та 2 тис. гривень.
Оперативники карного розшуку у вчинені злочину обґрунтовано підозрюють непрацюючого 38-річного жителя с. Сімаківки Ємільчинського району, розшук якого триває.
10 жовтня громадянин Словенії повідомив до міліції про крадіжку із його автомобіля «VOLVO». 52-річний чоловік розповів, що у період з 23 години 9 жовтня до 5 години 10 жовтня на 228 км автодороги Київ-Чоп на автостоянці із салону машини, куди злодій проник, зламавши замок дверей, було викрадено 300 євро.
Працівники Новоград-Волинського міськвідділу за підозрою у вчинені крадіжки затримали 18-річного місцевого жителя.
9 жовтня працівники міліції у с. Пряжеві Житомирського району зупинили автомобіль, за кермом якого перебував 39-річний житель с. Волиці. Під час поверхневого огляду у чоловіка було виявлено та вилучено 11 паперових згортків з подрібненою рослиною масою - марихуаною, вагою 80 гр. Згодом за його місцем проживання було вилучено ще 15 кг марихуани. За попередніми даними, наркосировина призначалась для подальшого продажу.
У будинку чоловіка було також вилучено 16 патронів калібру 9 мм до пістолета ПМ та 17 патронів калібру 7,62 мм до автомата Калашникова.
Шановні громадяни! Нагадуємо Вам, що за носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу статтею 263 Кримінального Кодексу України визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.