Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 13 жовтня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 13 жовтня

13.10 11:23    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в ВЗГ УМВС України в Житомирській області, 14 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 9 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 5 крадіжок чужого майна, хуліганство, 1 злочин по лінії економіки та інші.

14 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.

12 жовтня до Житомирського РВ звернувся 44-річний житель Соколовського дачного масиву із заявою про те, що в період з 15 до 16 години цього ж дня із його дачного будинку, куди злодій проник, розбивши віконне скло, викрадено гроші в сумі 27 тис. гривень.

Оперативники карного розшуку встановили особу підозрюваного в скоєнні злочину, його розшук наразі триває.

12 жовтня директор однієї із загальноосвітніх шкіл обласного центру повідомив до міліції про те, що близько 17 години цього ж дня із території школи невідомі намагались викрасти огороджувальну металеву сітку, але свій намір до кінця не довели.

Дільничні інспектори за підозрою у скоєнні злочину затримали неповнолітніх місцевих жителів, одному з яких 11, а іншому 15 років. Хлопці в скоєному зізнались.

У с. Бронниках Новоград-Волинського району уночі із приміщення станції технічного обслуговування також вчинено крадіжку, про це повідомив власник СТО. Чоловік розповів, що невідомі, розбили віконне скло та проникли до середини, звідки викрали велосипед, електродвигун та банку фарби. Загальна сума збитку становить близько 1 тис. гривень.

Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 11-річного жителя с.Марушівки цього ж району, в якого викрадене вилучено.

Шановні батьки! Будьте уважні до своїх дітей. Не забувайте поцікавитись у них, де вони знаходяться і чим займаються у той чи інший час доби. Особливу увагу приділяйте оточенню, в якому спілкується ваша дитина, також контролюйте коло її друзів та інтересів. Міліція покликана оберігати молодь від скоєння правопорушень та злочинів, однак виховання дитини – прямий обов’язок батьків.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:40
Використав 15-річну дівчину для збору розвідданих - рос ...
Сьогодні 17:40
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,2 млр ...
Сьогодні 17:39
Вперше за час війни Україну відвідала Генеральний секре ...
Сьогодні 16:39
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який ...
Сьогодні 16:38
До 12 років ув’язнення засуджено співробітника фсб рф, ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення