У Житомирі "накрили" підпільний цех по виготовленню "полунички"

27.04 14:16    
У Житомирі припинив своє існування черговий підпільний цех по виготовленню контрафактних дисків, значна частина яких з ароматом полунички

Оригінальне оздоблення однієї з кімнат квартири житомирянина, 46-річного Віктора (авт.- ім’я змінено), характеризувало і його особисті вподобання, і основний вид, скажімо так, трудової діяльності. Зверху до низу стіна помешкання завішена DVD- та CD-дисками, розташованими впритул один до одного. Зберігав чоловік таким чином найбільш вподобане відео чи просто накопичував зіпсовані носії інформації колекціонер розповідати не став, тим більше, що візит працівників міліції став для нього неприємним сюрпризом.

У Житомирі "накрили" підпільний цех по виготовленню "полунички"


Як розповів т.в.о. начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС України в Житомирській області Віталій Скомаровський, чоловік уже упродовж певного часу займався виготовленням та реалізацією контрафактної відео- та аудіопродукції. Проте завжди дотримувався певних заходів перестороги, намагаючись максимально приховати від сторонніх очей свої труди, що, звичайно, створювали певні труднощі у документуванні його незаконної діяльності.

Втім прибуток можливий лише за умови продажу товару, тож мати постійне місце збуту – нагальна необхідність. Чоловік організував торгівлю дисками на розі вулиць Хлібної та Київської, неподалік одного з ринків Житомира. Для цієї мети спеціально запросив реалізатора – 43-річного жителя обласного центру, зустрічі з яким для отримання товару і здачі виручки завжди проходили потайки.

На вуличних лотках нерідко можна знайти за доступну ціну продукцію на будь-який смак, от тільки напевне сумнівного походження та якості. Втім потенційних клієнтів це не бентежить.

Наприкінці квітня оперативники накрили точку продажу як раз під час чергової вкрай успішної операції купівлі-продажу. Любитель полунички за 1000 гривень придбав відразу 50 дисків із порно. Під час подальшого огляду місця події працівники міліції вилучили ще понад 60 DVD- та CD-дисків із ознаками контрафактності. Втім їх оцінкою та вмістом нині займаються експерти-мистецтвознавці.

У Житомирі "накрили" підпільний цех по виготовленню "полунички"


А оскільки за діяльністю власника цього нелегального бізнесу оперативники спостерігали упродовдж певного часу, продовжує Віталій Скомаровський, то відразу по цьому завітали до нього на квартиру, де, за попередніми даними, він облаштував підпільну студію. І не помилились. Не дивлячись на намагання чоловіка дотримуватись конспіративних заходів, адреса цього помешкання для міліціонерів не була таємницею. Під час його огляду було вилучено близько 2 тисяч уже записаних у домашніх умовах контрафактних дисків на загальну суму майже 90 тисяч гривень, а також чотири системних блоки, які використовувалися для серійного виготовлення піратської продукції, у тому числі і порнографічного характеру.

Наразі триває перевірка щодо встановлення інших місць можливої реалізації контрафакту, на наявність яких, зокрема, вказуюють обсяги вилученого. Після проведення відповідних експертиз прийматиметься рішення про порушення за даним фактом кримінальної справи.

Алла Ващенко,
ВЗГ УМВС України
в Житомирській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
17 жовтня 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
17 жовтня 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
17 жовтня 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
17 жовтня 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
17 жовтня 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення