Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 2 листопада

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 2 листопада

02.11 09:57    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, 21 злочин зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 13 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 8 крадіжок чужого майна, 2 грабежі та інші.

16 осіб обґрунтовано підозрюється у скоєнні зазначених протиправних дій.

1 листопада до Коростенського МВ звернулась 51-річна жителька райцентру із заявою про те, що з подвір’я її домогосподарства, шляхом вільного доступу, невідомим таємно викрадено мопед вартістю майже 8 тисяч гривень.
Працівники карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримали 17-ти та 18-річних місцевих жителів.

Цього ж дня до Корольовського РВ надійшло повідомлення від 50-річного жителя обласного центру, заступника директора одного із товариств з обмеженою відповідальністю, про те, що з приміщення службового кабінету невідомим викрадено ноутбук та монітор до комп’ютера. Загальна сума збитку становить понад 4 тисячі гривень.
Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 21-річного та 24-річного місцевих жителів, в яких викрадене вилучено.

Минулої доби дільничні інспектори міліції Ємільчинського РВ під час проведення відпрацювання району в домоволодінні 51-річного раніше судимого жителя виявили та вилучили саморобний пристрій для стрільби, який він виготовив, за його словами, власноручно. Пристрій направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Шановні громадяни! За носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу статтею 263 Кримінального Кодексу України визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:13
ДБР завершило розслідування щодо організатора міжнародн ...
Сьогодні 15:01
10 000 доларів за інвалідність та відстрочку від мобілі ...
Сьогодні 14:54
Поліцейські Чернігівщини викрили нові факти злочинної д ...
Сьогодні 14:53
СБУ затримала інформаторку рашистів, яка наводила росій ...
Сьогодні 14:52
За матеріалами ДБР на Хмельниччині судитимуть експосадо ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення