Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 6 липня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 6 липня

06.07 11:33    
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, 43 злочини зареєстровано черговими частинами УМВС України в області упродовж минулих вихідних, 33 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: розбійний напад, грабіж, 5 крадіжок чужого майна, 24 випадки нелегального обігу наркотичних засобів та інші.

36 осіб обґрунтовано підозрюється у скоєнні зазначених протиправних дій.

5 липня до Богунського РВ звернувся 49-річний житель обласного центру з заявою про те, що цього ж дня у період часу з 10.10 до 10.30 по вул.Щорса із його автомобіля "ГАЗ-3110", куди злодій проник шляхом вільного доступу, викрадено портфель, в якому знаходилось 1 тис. 900 гривень та особисті документи. Загальна сума збитку становить близько 2 тис. 300 гривень.

Наразі працівники міліції вживають заходів щодо встановлення всіх обставин події та особи зловмисника.

4 липня житель с. Богданівки Овруцького району повідомив до міліції про крадіжку з оселі. 72-річний чоловік розповів про те, що близько 20 години із його будинку, куди невідомий заліз, відкривши вікно, викрадено 1 тис. гривень та мобільний телефон «Нокіа».

Дільничні інспектори міліції встановили, що злочин скоїв 15-річний житель цього ж населеного пункту, в якого викрадене частково вилучено.

4 липня до міліції звернулась і жителька м. Коростишева, яка повідомила, що цього ж дня упродовж часу з 12.30 до 12.50 в райцентрі по вул. Шевченка невідомим було викрадено її мопед «Вайпер», який вона залишила без нагляду. Сума збитку становить 3 тис. 200 гривень.

Працівники Коростишівського райвідділу міліції встановили, що злочин скоїли троє неповнолітніх місцевих жителів, 11 та 13 років, в яких викрадене вилучено.

Шановні громадяни! У весняно-літній період активізуються протиправні діяння, пов’язані з назаконним заволодінням транспортними засобами. Тому будьте особливо обачними та обережними. Не забувайте замикати двері авто, навіть якщо ви знаходитесь неподалік або відійшли на декілька хвилин. Подбайте про надійне місцезнаходження машини чи моторолеру на час вашої відсутності або відпочинку.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення