Житомирщина-кримінальна. Хроніка з 18 по 19 грудня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка з 18 по 19 грудня

19.12 09:35    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, 27 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулих вихідних, 11 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 6 крадіжок чужого майна, 2 грабежі, хуліганство, 1 випадок незаконного обігу наркотиків та інші.

12 осіб обґрунтовано підозрюється у скоєнні зазначених протиправних дій.

17 грудня до Новоград-Волинського МВ звернулась 26-річна жителька району із заявою про те, що з її будинку невідомим викрадено 2 мобільні телефони та гроші в сумі 400 гривень. Сума збитку становить 1 тисячу 100 гривень.

Дільничні інспектори міліції встановили, що в скоєнні злочину обґрунтовано підозрюється 24-річний житель Хмельницької області, розшук якого триває.

Цього ж дня до Володарськ-Волинського РВ надійшло повідомлення від 32-річного жителя райцентру про те, що на вулиці невідома особа, шляхом вільного доступу, викрала його мобільний телефон, вартістю 500 гривень.

Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 27-річного раніше судимого місцевого жителя.

18 грудня 44-річний житель Овруцького району звернувся до райвідділу міліції із заявою про те, що з його незачиненого сараю, невідомим, шляхом вільного доступу, викрадено велосипед.
Оперативники за підозрою у скоєнні злочину затримали 18-річного місцевого жителя, в якого викрадене вилучено.

Шановні громадяни! Щоб уникнути крадіжок, не залишайте на подвір’ї, поблизу домогосподарств без нагляду свої речі, особливо у нічний час, завжди замикайте двері та не забувайте зачиняти вікна квартир, а також не кладіть цінні речі на видному місці та не запрошуйте малознайомих вам людей у свої домівки

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
15 серпня 23:44
Держгарантії на портфельній основі: Уряд оновив правила ...
15 серпня 23:42
МОЗ узгодило з представниками французького агентства но ...
15 серпня 23:40
Стартував відбір українських технологічних компаній для ...
15 серпня 23:38
41,1 млн грн із коштів UNITED24 спрямують на підтримку ...
15 серпня 23:36
Микола Калашник: З 1 вересня Укрзалізниця підвищить зар ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення