Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 11 січня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 11 січня

11.01 10:04    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, 28 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 13 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 7 крадіжок чужого майна, шахрайство, 2 грабежі, 1 випадок незаконного обігу наркотиків та інші.

16 осіб обґрунтовано підозрюється у скоєнні зазначених протиправних дій.

10 січня до Житомирського РВ звернувся 31-річний житель району із заявою про те, що з його будинку невідомим викрадено телевізор, музичний центр та мікрохвильову піч. Сума збитку встановлюється.
Працівники карного розшуку встановили, що в скоєнні злочину обґрунтовано підозрюється 29-річний місцевий житель, розшук якого триває.

Цього ж дня до Корольовського РВ надійшло повідомлення від 38-річної жительки обласного центру про те, що в місті невідомі особи шахрайським шляхом заволоділи її грошима в сумі майже 500 гривень.
Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали двох 21-річних раніше судимих місцевих жителів.

Минулої доби 31-річний житель Чуднівського району, приватний підприємець, звернувся до райвідділу міліції із заявою про те, що з його магазину невідомим викрадено продукти харчування, спиртні напої та гроші в сумі 8 тисяч гривень.
Оперативники карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримали двох 19-ти та 16-річних місцевих жителів, які в скоєному зізнались.

Шановні приватні підприємці! Аби уникнути скоєння крадіжок, подбайте про безпеку свого майна. Наявність охоронника, обладнання приміщень надійними замками значно знизять можливість зловмисників вчинити злочин. А встановлення відеоспостереження або охоронної сигналізації може стати додатковим чинником захисту вашого майна.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
Вчора 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
Вчора 18:53
Крек, гашиш, канабіс – прикордонники Ізмаїльського заго ...
Вчора 18:53
На Закарпатті викрили перевертня у погонах
Вчора 18:53
Соціальна місія прикордонників: турбота про родини тих, ...
Вчора 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
Вчора 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
Вчора 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
Вчора 18:54
Денис Шмигаль обговорив посилення співробітництва з Мін ...
Вчора 18:52
Мінцифри: Резиденти Дія.Сіty заплатили ₴53+ млрд ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення