Як повідомили Інтернет-виданню
Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, до чергових частин УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби надійшло 326 повідомлень, 308 з яких із ознаками злочинів, серед них крадіжки чужого майна, грабіж, факти незаконного обігу наркотиків, шахрайства та інші.
У 142 випадках встановлено особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій.
Припинено 174 порушення правил дорожнього руху, 17 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.
27 березня до Овруцького РВ звернувся 49-річний житель м. Овруча із заявою про те, що з ферми в с. Великі Мошки, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено 20 листів шиферу.
Оперативники карного розшуку у вчиненні злочину обґрунтовано підозрюють місцевих жителів, 1986 р.н., та 1979 р.н., розшук яких триває.
Цього ж дня до Радомишльського райвідділу із заявою звернувся 25-річний житель району, повідомивши про те, що з подвір’я домогосподарства в с.Пилиповичі, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено його мопед «Дельта» вартістю 2 тисячі гривень.
Дільничні інспектори міліції за підозрою у вчиненні злочину затримали 23-річного місцевого жителя, в якого викрадене вилучили.
Минулої доби до Корольовського РВ звернувся житель обласного центру, 1980 р.н., із заявою про те, що в м.Житомирі невідомим скоєно незаконне заволодіння його автомобілем «Шкода» вартістю 100 тисяч гривень, який він залишив без нагляду на одній із вулиць міста.
Працівники роти міліції особливого призначення «Беркут» спільно з відділенням Державтоінспекції за підозрою у скоєнні злочину затримали 19-річного жителя Коростишівського району.
Шановні громадяни! Ваша особиста безпека, значною мірою, залежить від вас самих. А щоб зменшити ризик стати жертвою автомобільного злодія дотримуйтесь елементарних заходів перестороги:
1. Зберігайте транспорт на автостоянках, що охороняються.
2. Не залишайте машини без нагляду та сигналізації, особливо в нічний час.
3. Встановлюйте на свої авто додаткові механічні та електронні протиугінні пристрої.
Ніколи не залишайте транспортний засіб з відкритими дверцятами та ключами в замку запалення, навіть на нетривалий час.