Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 16 травня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 16 травня

16.05 11:00    
НОВИНИ, КРИМІНАЛ - Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, до чергових частин УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби надійшло 312 повідомлень, 288 з яких із ознаками злочинів, серед них крадіжки чужого майна, факти незаконного обігу наркотиків, хуліганство та інші.

У 115 випадках встановлено особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій.

Припинено 203 порушення правил дорожнього руху, 18 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

15 травня до Житомирського РВ міліції із заявою звернулась жителька с.Барашівки, повідомивши про те, що з підсобного приміщення її домогосподарства, шляхом пошкодження стіни, невідомим викрадено візок та гроші в сумі 110 гривень.
Дільничними інспекторами міліції за підозрою у скоєнні злочину затримано 43-річного чоловіка без постійного місця проживання.

До Овруцького РВ звернулась жителька с.Білків із заявою про те, що знайомий її 65-річної матері викрав з будинку літньої жінки гроші в сумі 500 гривень.
У вчиненні крадіжки обґрунтовано підозрюється раніше судимий 32-річний житель с.Ігнатополя, якого затримано.

Працівниками Корольовського РВ міліції за підозрою у скоєнні шахрайства затримано непрацюючого 21-річного житомирянина. Попередньо встановлено, що молодик, ввівши в оману та скориставшись довірливістю жительки м.Вінниці під час нібито продажу їй мобільного телефону в м. Житомирі заволодів грошима заявниці на суму 2,5 тисячі гривень.

Шановні громадяни! Аби не стати жертвами шахраїв, не довіряйте незнайомим людям, які пропонують вам різноманітні товари та послуги просто посеред вулиці. Пам’ятайте, що якісні речі можливо придбати лише у спеціалізованих торгівельних закладах, які мають усі підтверджуючі документи на товари, що пропонують споживачам.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 11:37
Правоохоронці направили до суду обвинувальний акт щодо ...
Сьогодні 11:37
СБУ викрила агентку рф, яка готувала серію терактів біл ...
Сьогодні 11:36
Готувала теракт на Одещині: за клопотанням прокуратури ...
Сьогодні 11:36
З Іспанії екстрадовано державного реєстратора, підозрюв ...
Сьогодні 11:35
Діджиталізація допомоги у протимінній діяльності: Уряд ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення